Rüya tabiri ara

Rüyada Namaz Kıldırmak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada namaz kıldırdığını gören kişi, manevi anlamda çok dini bütün bir kişi olacağına bu durumu nedeniyle de çevresine örnek kişi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin namaz kıldırdığını görmesi, kişinin çeşitli konularda hayırlı ve sevap kazanılacak işlere vesile olacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin uzun zamanda karanlık içerisinde yaşadığı durumdan ruhen rahatlamasına neden olacaktır.

Rüyada İmamlık Yapmak

Rüyada imamlık yaptığını görmek, kişinin rüya içerisinde gördüğü topluluğa iyi yol göstereceğine yorumlanır.  Namaz kıldırdığı topluluğun çevresi ya da akrabaları olması ise muhtemeldir.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kıldığını görmek, kişinin hayırlı işler yapacağına yorumlanır. Çok hayırlı olan rüya birçok açıdan ele alındığında kişilere sahip olmak istediği tüm şeylere sahip olmanın bir yolu demektir.

 Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek

Rüyada namaz kılan kadın görülmesi, iki şekilde yorumlanır. Öncelikli olarak eğer namazı kılan kadının rüya sahibinin bir tanıdığı olması durumu güzel bir durum olarak yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresi ise ailesi ve akrabaları dini bütün insanlardan oluşmaktadır ve bu durum rüya sahibinin onlarla iyi anlaşmasına vesile olacaktır.

Rüyada Namaz Kılamamak

Rüyada namaz kılamadığını görmek,  kişinin aynı rüyada gördüğü hayatında çeşitli işlerde bir şeylerin kendisini engellediğine yorumlanır. Engelleyen hususlar konusunda da, rüya sahibine hem maddi hem de manevi anlamda zarar verecektir. Rüyayı gören kişi çevresindeki arkadaşlarını özenle seçmelidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3429

Rüya Sitesi Linkleri