Rüya tabiri ara

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada muz ağacı görmek; dindar bir kimseye ve varlıklı zengin insanlara yorumlanır. Rüyada muz ağacı cömert, güzel ahlaklı bir kimsedir. Rüyadaki muz; İslami rüya tabirlerine göre Sure-i Vakıa, ayet 29’da olduğu üzere Cennet meyvesidir. Çok önemli bir kısmet, nimet, bereket ve sırlar ihtiva eder, muz gizli bir mala, doğacak çocuğa, ilim ve irfan sahipliğine delalettir.

Rüyada muz ağacı görmek; rüya gören kişinin faydalanması mümkün olan erdemli kişiden feyiz alması, daha olgun ve inançlı bir insan olması için önüne sunulacak fırsatlardır. Rüyada muz ağacı tüm olumlu manalarına karşın mevsiminde taze ve iyi görünüşlü olmalıdır aksi takdirde imkânlardan yararlanamamak, fırsatları kaçırmak olarak değerlendirilir. Ayrıca muzun renginin sarı olmasından ve isimde geçen ‘z’ harfinden sonra nokta konularak ‘mevt’ yani ölüm anlamına gelmesinden dolayı rüyada yenmesi halinde hasta kişinin öleceğine yorumlanır.

Rüyada Muz Ağacı Dikmek

Gözlerden ırak olmak isteyen mutaassıp, dindar kimselere işaret eder. Rüyada yeşil halde bir muz ağacı diktiğini gören kişinin; ağzı sıkı, ketum, ailesi hakkında sır vermeyen güvenilir ve eli açık, inançlı insanlar olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Muz Ağacı Kesmek

Hayra yorulur rüyalardan değildir. Rüyada bir muz ağacının, üstelik de üzerinde çokça muz meyveleri var iken kesilmesi kişinin menfaatinin kesilmesi olarak yorumlanır. Ağacın kesilip meyvelerin alınması ise büyük bir kimseden yardım ve destek görüleceğine ama kendisine nankörlük edileceğinden eline geçenden daha fazlasını göremeyeceğine tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4175