Rüya tabiri ara

Rüyada Müjde Almak

Eylül 12, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada müjdeli haber almak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve büyük mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını değiştirecek, güzelleştirecek, ona anlam, heyecan ve tat katacak bazı güzel ve sürpriz olayların yaşanacağına rivayet edilir. Kısmetin ve şansın yaver gideceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, ömrünün uzun olacağına ve rüya sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine delalet eder.

Rüyada Müjde Almak

Bir kişi rüyasında müjde aldığını görürse ya da bir kimsenin kendisine müjde verdiğini görürse o kişi şimdiye kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağı bir söz duyar ya da böyle bir olayla karşılaşır diye tabir edilir. Tabir yerindeyse rüya sahibinin ağzının kulaklarına varmasına vesile olacak gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak, rüyayı gören kişinin beklentilerinin ve hayallerinin gerçekleşeceği, kişinin de bu sayede amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Hayatın olumlu yönde ilerleme göstereceğine, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatına huzurun hâkim olacağına işaret eder.

Rüyada İyi Haber Almak

Rüyada iyi haber almak, iyi kimselerle karşılaşmaya ve iyi olaylar yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin kötü şansının kırılacağına, talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine işaret eder. Hoş sözler duymaya ve bu sayede çocuklar gibi şen olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada iyi haber almak ne kadar iyiyse ne yazık ki kötü haber almak da o denli kötüdür. Rüyayı gören kişinin uzun süre iki yakasının bir araya gelmeyeceği, kötü günler yaşayacağı, şansının ve kısmetinin kapanacağı, tüm moralinin alt üst olacağı ve sağlığının bozulacağı şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

442