Rüya tabiri ara

Rüyada Mor Yılan Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Mor Yılan Görmek genellikle zenginliğe ve bolluk berekete yorumlanır. Mor yılan aynı zamanda düşmanlık olarak yorumlansa da aslında bunun gerçek manada düşmanlık değil de biriyle yarış içinde olup hırs yapma, onu alt etme çabası şeklinde yorumlamak daha yerinde olacaktır.
Mor renkli bir yılanın size doğru geldiğini görmek, hırslarınızın aynı zamanda hayallerinizin sizi güzel günlere götüreceğine işaret eder. Rüyada sadece kuyruğu mor bir yılan görmek ise, sizinle kendini içten içe yarıştıran ve sizi kıskanan birilerinin olduğuna fakat sizin maneviyatınızın ondan çok daha üstün olduğuna bu nedenle kişinin hep başarısız olacağına, sizin her şekilde daha çekici ve başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada kafası mor bir yılan ısırması, yakın zamanda bir mal sahibi olacağınıza fakat bu malda gözü olan birilerinin olmasına ve malınıza iyi sahip çıkmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada mor yılanın kafasını kesmek, bilmeden size gelen bir nasibi geri çevirdiğinize ve çok güzel günleri yaşama fırsatını kaçırdığınıza işaret eder.

Rüyada mor bir yılanın pencerenize ya da kapınıza geldiğini görmek, sıkıntılı günlerin ve borcun habercisidir.

Rüyada Mor Yılan Sokması Birine yapmış olduğunuz bir borcun olduğuna ya da birinden borç almak zorunda kalınacağına işaret eder.
Bir dağın tepesinde mor yılan görmek ise genellikle resmi bir dairede işiniz olacağına, kariyer adına kazançlı adımlar atacağınıza, maddi açıdan rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Mor Yılan Öldürmek eğer yılan yavru ise, bir hayvana bilmeden zara vermiş olduğunuza işaret eder. Erkek mor yılan, mala mülke, dişi mor yılan ise, hastalık atlatacağınıza işaret eder. Evinize mor bir yılanın girdiğini ama nereye girdiğini görmemek ise, hane içinde sizden büyük birinin sizi sürekli takip ettiğinize, sizi göz hapsine alıp her hareketinizden haberdar olmaya çalıştığına, güvensizliğe ve şüpheye yorumlanmaktadır.
Eğer rüyanızda mor yılan ve kuş gördüyseniz iş hayatınızla ilgili dedikoduların döndüğüne sizden başkalarına ve başkalarından da size laf taşındığına fakat bu söylenenlere itibar etmemeniz gerektiğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1084

Rüya Sitesi Linkleri