Rüyada mor lahana görmek

Rüyada mor lahana görmek bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, sonunda maddi zarara gireceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada mor lahana görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada mor lahana görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, ben de fotoğrafını çekeyim derken beni farkediyor . Ben bir anda evin içinde oluyorum sonra bağırmaya başlıyorum kucağına çıkıp boğazını sıkıyorum . Sonra kızı isteyin , çok eğleneceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada mor lahana görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, boş hayaller peşinde koşarken, büyük sorunların yaşanacağına, darp edileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
M olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır