Rüya tabiri ara

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada mor çiçek görmek, görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle oldukça güzel olarak bilinir. Rüya sahibinin yaşadığı büyük sıkıntıların sona ereceğine ve çok sabırlı bir kişi olarak çektiği sıkıntıların karşılığını iyi alacağına alamet eder. Birçok kişi gördüğü rüyayı sabah erken saatlerde suya anlatarak su gibi berrak olmasını diler. Rüyada mor çiçek görmek kişi yada kişiler için son derece bol kısmet ve şansa yorumlanır. Zor olan işlerin başarılmasına rüyayı gören kişinin kendisini bulunduğu ortamda ispat edeceğine bu durumda yaşayacağı keyfe işaret eder. Alınacak güzel haberlere vesile olan bu rüya sahibinin umudunu kestiği anda gelecek maddi yardıma yorumlanır. İşsiz olan bir kişinin bu rüyayı görmesi çok güvendiği bir kimsenin ona destek olacağına iş kapılarının açılacağına rivayet eder.

Bekar bir bayan için bu rüya gönlünde sevdiği biri olduğuna bu durumu kimseye söyleyemediğine alamet eder. Aile hayatında mutlu olan evliliğin geçici sarsıntılar yaşayacağına fakat olayın hemen toparlanacağına delalet eder. Eşler arasında çıkan kıskançlığa ve bunun yersiz olduğuna iki tarafında birbirlerini sevdiğine rivayet eder. Geçmişte sevdiği kadından ayrılmış olan erkeğin bu rüyayı görmesi yıllar geçse de o kişiyi bulacağına ve kavuşacağına dünya evine girerek yakalayacağı mutluluğa alamet eder. Rüyada mor çiçek görmek uğranılan haksızlığa bu durumun bir insanın canını yakarak üzülmesine çıkar.

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir hastalığa bu hastalıktan kurtularak kazanacağına alamet eder. Başından birçok sıkıntı geçmiş bir kişinin bu rüyayı görmesi ona uzatılacak bir eli beklediğine rivayet eder. Rüyayı gören kişinin iş arkadaşlarıyla çıkacağı bir geziye bu gezide eğlenerek mutlu olunmasına yorumlanır. Yaşlı bir kişinin bu rüyayı görmesi ele güne muhtaç olmadan yaşamasına nefesini vereceği son güne kadar Allah katında ettiği duaların kabul olacağına işaret eder. Rüyada mor çiçek görmek evladı tarafından yaşayacağı sıkıntılarla uğraşılmasına anne ve babanın büyük sabır göstererek sakin olarak zor günler geçireceklerine çıkar. Akrabalarla olan güzel bağlantılara ve samimiyete yorumlanan bu rüya sahibinin hem aile, hem akraba tarafından değer gördüğüne yorumlanır. Gelecekte iş hayatının ciddi paralar kazanılmasına rüya sahibinin ticarete atılarak kazanacağına ve bu durumda başarılı olacağına delalet eder.

Aile hayatında bir genç kızın gelin olarak çıkmasına anne ve babasının bu mutlu olaydan dolayı dökeceği sevinç göz yaşına işaret eder. Uzaktan gelecek olan misafire rüyayı gören kişinin sürpriz yaşayacağına rivayet eder. Rüyada mor çiçek görmek eşini kaybeden bir kadının bu rüyayı görmesi yıllar sonra hayata bağlanacağına karşısına çıkacak olan kişiyle evlenerek mutlu olacağına sıkıntıları geride bırakacağına rivayet eder. Komsusu tarafından yaşanılan geçici bir ağız tartışmasına bu tartışma sonrası oluşacak sıkı ve sağlam dostluğa yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2283