Rüya tabiri ara

Rüyada Mısır Yemek

Mayıs 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada mısır yemek, rüyayı gören kişinin her zaman en fazlası ile nasiplenen yoğurdun kaymağını ve pastanın da en büyük dilimini alan kimse olduğuna işaret eder ve bununda herkesi kıskandıracak kadar kısmetli oluşuna borçlu olduğuna tabir edilir. Bir verilen işten üç almaya, her zaman karlı işler yapmanın yollarını bulmaya, aklını kullanmak ve çok çalışmak sayesinde de zengin olmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda çok iyi bir iş teklifi alacağına böylece hayatının fırsatını elde edeceğine ve kendisini bolluğa götürecek imkanı yakalayacağına alamet eder.

Bu işin rüyayı gören kişiye uğur getireceğine, başarıya giden yolları açacağına ve geçim derdinin son bulmasına vesile olacağına tabir edilir. Bir başka yoruma göre: Rüyada mısır yemek, sözünü tutmaya, yüksek makama geleceğine, sağlığa, yüksek ticari kazançlara, birikmiş paraya, mutlu olmaya, yeminin tutulacağına, toplum yaşamında muvaffakıyete, samimi bir kadına, kazancın temiz olmasına yorulmak tadır. Olumsuz anlamda sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, iyi hali kaybetmeye, sıkıntılı yaşama, zorluğa düşmeye yorulur.

Farklı bir açıdan bakan rüya alimlerine göre de: Bu rüya zamanla kavuştuğu haysiyete, zorluklarla mücadele ederek özlediği hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği zafere, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu kazancının artacağına işarettir. Rüyada mısır yemekle ilgili birçok yorum yapılmaktadır.

Rüyada mısır yemek, kişinin büyük nimetler menfaatler elde etmesine, maddi anlamda huzurlu ve mutlu olmaya, iş hayatında başarıya yorumlanır. Mısır taneli bir maddesidir. Bu nedenle bereketin ve bolluğun sembolü olarak bilinmektedir. Rüyayı gören kişinin hanesi bereketli, geçimi kolay ve huzuru bol olur. Mısır yemek bazen de renginden dolayı hastalığa yorumlanmaktadır. Küçük çaplı bir rahatsızlık geçireceğine, hastaneye gitmeye ve hastalanmaya işaret eder. Rüyada mısırı haşlayıp yemek kolay yoldan kazanılacak paraya, meşakkat çekmeden elde edilecek gelire delalet etmektedir. Rüyada büyük ve lezzetli mısır, aile yaşantınızda mutlu olacağınız, eşinizle aranızda her şeyin yolunda gitmesiyle birlikte uzun ve sağlıklı bir birliktelik yaşama anlamlarına gelir.

Rüyada közlenmiş mısır yemek, bu rüyada büyük olmayan ama rüya sahibini sosyal ve iş hayatından bir süre alıkoyacak olan bir problemin meydana geleceğine yorulur. Rüyada süt mısır yemek, kolay elde edilecek helal rızka ve onu ağız tadı, huzur ve keyif içinde yemeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamının hoşluk içinde geçeceğine, şansının her daim kendisinden yana gideceğine ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3305