Rüya tabiri ara

Rüyada Mısır Ekmeği Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Mısır Ekmeği Görmek; Rüya sahibinin zor şartlarda hayatını kazanan kazandığı ile ucu ucuna yetiren ve komşusu açken uyumayan elinden geldiğinin daha fazlası için çabalayıp son lokmasını bile paylaşmaya hazır olan İçi dışı bir temiz yürekli helal süt emmiş saygınlık kazanmış güvenilir kişiye işaret eder.

Rüyada Mısır ekmeği yendiğini gören kimse için daha güzel günlerin kapıda olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüya kişinin geçirdiği zor ve sıkıntılı durumlardan kısa zamanda kurtulacağına ve yüzünün güleceğine kurtulduğu kötü durumlardan sonra Hayat neşesine tekrar kavuşacağına ve sağlıklı Mutlu bir yaşam sürdürüp geçim kolaylığına ereceğine yorumlanır.

Rüyada mısır ekmeği fırından yeni çıkmış ise kişinin hayatı boyunca para darlığı görmeyeceğine delalet eder. Darı yani Mısır ekmeği biraz zorluk ve sıkıntıdan sonra refaha ulaşacağına ve yaşamı boyunca sıkıntısız rahat bir hayat yürüteceğine delalet eder. Mısır bolluk bereketi simgeler Rüyada görülen Mısır Ekmeği Yaşamın bereketli olması tüm kapıların açılması Her işin yolunda gitmesi ve talihinin çok iyi olmasına da delalet eder. Bir kimse rüyasında bir başka kişiden Mısır ekmeği aldığını veya kendisine ikram edildiğini görürse çok yakın bir kimseden akraba veya komşusu gibi yardım göreceğine o kişinin kendisine çok faydalı bir el uzatacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Mısır Ekmeğini paylaşmak sıkıntılı anlarında yanında olan ve güvenilir bir kimseye ve yardımı ile bu sıkıntılardan kurtulma olarak da yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

217