Rüya tabiri ara

Rüyada Misafirlikte Yemek Yemek

Mart 9, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada misafirlikte yemek yemek, hayali kurulan bir kazanca, elinden her iş gelen bir insana, yakın zamanda duyulacak iyi havadise, taleplerin hayata geçeceğine, zorluk çekmeden elde edilen servete, mülke gelecek artışa, iyi günlere, uzun ömre, içten davranan orta yaşlı insana, emniyette olmaya, huzurlu yaşayacağına yorulmak tadır. Rüyada misafirlikte ekmek yemek hoşnutsuz yorum olarak da, rahatı yitirmeye, saklanan sırların açığa çıkmasına, cimri bir yöneticiye, fenalığını gizleyen insana, muhtaç duruma düşmeye işaret eder. Rüyada misafirlikte yemek hazırlamak görülen rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu varlığa, meşakkatle birlikte kavuştuğu zenginliğe, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği daha iyi kazanca, cefa çektikten sonra umduğu başarıya işarettir.

Rüyada misafirlikte yemek yapmak farklı bir rüya yorumcusu tarafından, insanın yüksek ihtimalle, eşinin onu aldatacağına, insanların sırrını saklamayacağına, kocasını üzeceğine, birinin dinden çıkmasına sebep olacağına, girdiği her ortamda sorun çıkardığına, değersiz biri olduğuna, boşanmaya, dert sahibi olacağına,Rüyada misafirlikte pasta yemek sorun çıkaran bir yapısı olduğuna, sabırsız bir kişi olduğuna, eşinin kıymetini bilemediğine, işini kaybedeceğine şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada başkasının evinde yemek yapmak bir başka rivayete göre de rüyada misafirlikte tatlı yemek, mağdur olacağına, fena bir kimse olduğuna, tüm sırlarının ifşa olacağına, ticarette zarar edeceğine, arkadaşlarının gerçek birer arkadaş olmadığına şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada misafirlikte et yemek sırları sebebi ile yalnız kalacağına, karakolluk bir olaya karışacağına, kumarda para kaybedeceğine şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada misafirlikte baklava yemek, başı büyük sıkıntılar ve sorunlar ile derde girmiş olan rüya sahibinin, uzun bir süre boyunca çok büyük emek vererek işlerini düzeltmeye çalışacağına, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına alamet eder.

Rüyada misafire yemek yapmak bir başka yoruma göre de, özlemi duyulan bir geleceğe, yağmura, ulaşılan güce ermeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, kolay elde edilen rızka, misafirlikte pirinç pilavı yemek kendisini sevenlerle muhabbete, sevince kavuşulacağına, kazanılan zenginliğe, mutluluğu bulmaya, bol şansa, gelire gelecek bolluğa yorulmak tadır. Misafirlikte balık yemek olumsuz yorum olarak sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, kötülükten emin olunacağına, misafirlikte dolma yemek ikiyüzlülüğünü göstermeyen düşmana, korkulanın gerçekleşmesine, hoşnutsuz duruma düşmeye işarettir.

Rüyada yemek hazırlamak sofra kurmak gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak istediği toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği hayata, misafirlikte börek yemek bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı beceriye yorumlanmıştır.Misafirlikte meyve yemek bütün tabircilerin birleştiği yoruma göre, güzel pişmiş, yemesi kolay, tatlı lezzetli yemeği yemek, hayır ve menfaat, rızk ve mal, mutluluk, acı ve biberli yemeği yemek, keder, hüzün, ekşi yemek yemek, hastalık ve sıkıntı ile tabir olunur. Kokmuş, bozulmuş yemek, harama delalet eder. Ağzına iyi ve tatlı yemekten bir lokma koyduğunu gören, sevinilecek bir söz işitir. Tatsız ve lezzetsiz bir yemek lokması ise fena söz duymasına işarettir. Genel olarak rüyada misafirlikte yemek yemek iyiye ve hayra yorulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3417