Rüya tabiri ara

Rüyada Misafire Yemek Yapmak Hazırlamak

Rüyada misafire yemek yapmak halis dosta, imrenilen bir mutluluğa, zengin amire, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadise, maddiyata gelecek berekete, emniyetli kalmaya, iyi geleceğe, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, zahmetsiz kazanılan...

Rüyada misafire yemek yapmak halis dosta, imrenilen bir mutluluğa, zengin amire, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadise, maddiyata gelecek berekete, emniyetli kalmaya, iyi geleceğe, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, zahmetsiz kazanılan mülke, faydalı işlere, yüksek gelire, yorul maktadır. Bazende korktuğundan emin olunacağına, ticaret kaynaklı üzüntüye, mes’uliyetten dolayı mağdur olmaya, hilekar bir kimseye, parasal probleme yorulur. Evde kalabalık misafire yemek yapmak Görülen rüya sıkıntılarının sonunda hak ettiği berekete, zorlukla birlikte umduğu beceriye, cefa ile birlikte hak edilen daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda umduğu daha iyi bir hayata işaret eder.

Rüyada misafire yemek hazırlamak parasal yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, yakında öğrenilecek sevindirici haber almaya, karmaşadan uzak kalacağına, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, varlıklı amire, maddi külfeti olan bir kimseden uzak durulacağına, kısa sürede alınacak iyi habere, büyük mevkiye gelineceğine işarettir. Ender olarak da, istenmeyen bir olayla yüz yüze gelineceğine, bencil bir tanıdığa, kıymet kaybetmeye, fenalığını göstermeyen kimseye, cahil kimseye işarettir. Rüyada misafire yemek hazırlamak için farklı bir çerçeveden bakan alimler derler ki; kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda hak ettiği toplu paraya, zorlukların sonrasında hak edilen hayra, sıkıntıları aşarak kazandığı sevince, sıkıntılara göğüs gererek istediği itibarlı mertebeye ve sıkıntıları aşarak istediği başarıya işarettir.

Rüyada evde misafire yemek vermek kişinin muhtemelen, nişanlısıyla kavga edeceğine, işten çıkarılacağına, düşmanlığını saklayan insana, kötümser biri olduğuna, sıkıntıya hayata, kumarda para kaybedeceğine, kendi çocuğuyla kavga edeceğine, insanları üzeceğine, babasına zarar vereceğine, rahatının bozulacağına, nişanlısını aldatacağına, işinde vakıf olmadığına tabir edilmiştir.Eve gelen misafire yemek hazırlamak annesine zarar vereceğine, karamsar bir ruh haline bürüneceğine, bilgisayarının bozulacağına, sorunlu biri olduğuna, iş yerinde makamının düşeceğine, evcil hayvanının öleceğine tabir edilmiştir. Eve gelen misafire yemek ikram etmek Ailesinin kıymetini bilemediğine, fena bir kimse olduğuna, çocuk sahibi olamayacağına, kumarda para kaybedeceğine ve hastalık hastası olduğuna tabir etmişlerdir.