Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada misafir görmek ne demek? İslami

Ağustos 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada misafir görmek , genellikle hem hayra hem de iyiye yorumlanır. Kişi eğer gerçek yaşam da gurbetteyse o zaman en kısa süre içerisinde evine döneceğine , evliyse çocuğu olacağına , kazancının artacağına ve rızkının geniş olacağına işaret eder.

Rüyada misafirhane görmek

Rüyada misafirhane gördüyseniz , Allah yolunda cihat edeceğinize , takvaca ilerleyeceğinize , daha iyi bir hizmet vermek için evlenmekten bile sakınacağınıza ve nefsinizi her zaman terbiye edeceğinize delalet eder.

Rüyada kalabalık misafir görmek ne demek?

Rüyada kalabalık misafir görmek hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Çevrenizde size sadık olan insanların varlığına yorulur.

Bunun yanı sıra hoş vakit geçirebileceğiniz bir çevreniz olacağına ve iyi bir sosyal yaşama alamet eder.

Rüyada misafirlik

Rüyada misafirlik gördüyseniz , hayatınızın renkleneceğine ve hoş sürprizlerle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada davetsiz misafir görmek

Rüyada davetsiz misafir gördüyseniz , iş hayatınızda bulunmuş olduğunuz konumu artık kaybedeceğinize , bu yüzden hilelere başvuracağınıza ve böylelikle birçok kişinin ayağını kaydıracağınıza en sonunda ise pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Rüyada istemeden misafirliğe gitmek

Rüyada istemeden misafirliğe gittiğinizi gördüyseniz , hiç sevmediğiniz ya da hoşlanmadığınız kişinin sizi rahatsız edeceğinize yorulur.

Rüyada misafire ikramda bulunmak nedir?

Rüyada misafire ikramda bulunmak , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz iyiliklerin karşılığını yakın zamanda alacağınıza alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4826

Rüya Sitesi Linkleri