Rüya tabiri ara

Rüyada Milletvekili Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada milletvekilli görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşadığı kötü günlerin, zahmetlerin ve zorlukların sonunda yaşamının değişeceğine ve bu kötü günlerin artık sona ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin her hangi bir borç yükü ya da maddi sıkıtı yaratan bir durumu var ise kısa süre içinde çözümleneceğine de yorumlanıyor.

Rüyada milletvekilli görmek, rüya sahibinin kötü olaylardan uzaklaşmaya, olumsuz durumların sona ermesine, güçsüz durumdan güçlü olmaya delalet eder.

Rüyada Milletvekilli ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada milletvekilli ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda oldukça mutlu ve huzurlu bir yaşamı olacağına, işinde yükseleceğine ve başarılara imza atacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu olarak değişeceğine delalet eder.

Rüyada Milletvekilli Olduğunu Görmek

Rüyada milletvekilli olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin rütbesinin yükseleceğine, makam sahibi olacağına ya da terfii edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin gelirinde ve işinde olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Milletvekilli Adayı Görmek

Rüyada milletvekilli adayı görmek, rüyayı gören kişinin zorlu ve çabalama gerektiren bir işe gireceğine yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin musibetler ile karşılaşacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Meclis Binası Görmek

Rüyada meclis binası gören kişinin devlet binalarından birine işinin düşeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüyada meclis binası gören kişinin devlet dairesinde bir işe girer ve söz sahibi olur şeklinde yorumlanıyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

502