Rüya tabiri ara

Rüyada midye görmek

Ocak 30, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada midye görmek

Rüyada midye görmek, yaptığınız veya içinde bulunduğunuz bir durumdan pişmanlık duyup hatalarınızı telafi etmeye çalışacaksınız. Rüyada midye görmek, ilk başta doğru gelen bir işten, ilerleyen süreçte yanlış olduğunu görünce vazgeçeceğinize işaret eder.

Rüyada denizde midye görmek

Rüyada denizde midye görmek, rüya sahibinin dediğim dedik, inatçı mı inatçı, asık suratlı, sert mizaçlı ancak doğru ve dürüst bir kimse ile candan arkadaş veya dost olacağına işaret eder.

Rüyada midye pilavı görmek

Rüyada midye pilavı görmek, eliniz bollaşacak. Parasal konularda rahatlayacak ve rahat hareket edeceksiniz.

Rüyada midye dolma görmek

Rüyada midye dolma görmek, kazancınız ile bir ömür boyu maddi sıkıntı, fakirlik, yokluk ile uğraşmayacaksınız.

Rüyada midye tava görmek

Rüyada midye tava görmek, kısa bir süre içinde istemeden de olsa bir sır veya suça ortak olabilirsiniz. Dikkatli davranmalısınız.

Rüyada midye kabuğu görmek

Rüyada midye kabuğu görmek, hayatınızda zor günler yakın. Aileniz ile yaşadığınız fikir ayrılığı sizi üzebilir. Ancak aileniz bile olsa her konuda aynı şekilde düşünmenizin mümkün olamayacağını unutmayınız.

Rüyada midye içinde inci görmek

Rüyada midyede inci görmek, ummadığınız bir anda ummadığınız bir kimseden miras kalabilir. Servete işaret eder.

Rüyada denizden midye çıkarmak

Rüyada denizden midye çıkarmak, kısmetin ve şansın açık olduğuna işaret eder. Zorlanacağınızı düşündüğünüz, asla yapamam dediğiniz bir işin üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

Rüyada midye yemek

Rüyada kendini midye yerken görmek, çalışmalarıyla başarı elde eden ve itibar kazanan bir yakınınız veya arkadaşınız ile gurur duyacaksınız. Rüyada midye yediğini görmek, kimi yorumculara göre ise rüya sahibinin oburluğuna delalettir. Kimi zaman ise bir yakınınızın sizi hayal kırıklığına uğratacağına, nankörlüğüne işaret eder. Bu hayal kırıklığı sizi çok üzecek.

Rüyada birinin midye yediğini görmek

Rüyada birinin midye yediğini görmek, kıskanç, kötü, fesat bir kimseye işaret eder.

Rüyada midye dolması yemek

Rüyada midye dolması yediğini görmek, zaman içinde mutluluğu yakalayacak ve ömrünüzce mutlu olacaksınız. Hayalleriniz gerçekleşecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız. Sevineceğiniz müjdeli bir haber alacaksınız.

Rüyada midye satmak

Rüyada midye sattığını görmek, çok yorulduğunuzu hissediyorsunuz bu nedenle de işlerinize bir süre için ara vereceksiniz.

Rüyada midye almak

Rüyada midye satın almak, maddi kazancınızın iyi olacağı bir işe başlayacaksınız. Veya kıymetli bir eşyanızı elden çıkararak maddi giderlerinizi sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada midye toplamak

Rüyada midye topladığını görmek, sabrınızın sonunda sıkıntılarınız bitiyor. Mutlu olacak ve tüm özlemlerinizi gidereceksiniz. Maddi sıkıntıların üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Rüyada midye kabuğu toplamak

Rüyada midye kabuğu topladığını görmek, çabalayarak hedeflerinize, amaçlarınıza ulaşabilir. İstediğiniz konuma gelebilirsiniz. Size güzevene insanların güvenini sarsmayacak kadar yeteneklisiniz. Sadece yeteneklerinizi kullanmalı ve emek harcamalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3080

Rüya Sitesi Linkleri