Rüya tabiri ara

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Nisan 9, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada mezarlığa gitmek gerçek hayatında bilerek veya farkında olmayarak yaptığı bazı günahların affolması için bazı çabalar içerisinde gireceğine ve bu nedenle yardıma ihtiyacı olan insanların hayır duasını alacak birtakım işlerde bulunacağına, maneviyatın güçlenmesi için çaba sarf etmeye, yapılacak iyiliklere ve yardımseverliğe işaret eder.Rüyada mezarlığa gitmek dua okumak çok kazançlı bir işe girileceğine, hayal ve arzu edilen kuvvete ulaşmaya, mutlu haberler alınacağına, kolay kazanılan kazanca, rızkın hayırlı ve bereketli olmasına, tüm sıkıntılardan sonra ailesine ve kendisine çok iyi kazançlar getireceğine, huzur ve refaha çıkmaya, dostları ve sevenleri ile birlikte güzel vakit geçirmeye, yüksek mertebeye ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada mezarlığa gitmek ağlamak rüyayı gören kişinin problemlerden ve sorunlardan uzak kalınacağına, kendisini güzel bir geleceğin beklediğine, hayatı boyunca yalnız kalmayacağına, çalışmaları sonunda çok para kazanacağına, kısa zamanda şan ve şöhret kazanacağına, kötü niyetli insanlardan ve kötülüklerden kendisini koruyacağına, hayırlı ve iyi işler yapacağına, kazancının temiz ve hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada mezarlığa gitmek fatiha okumak kazançlı uğraşlar yapacağına, yardımseverliği ve dürüstlüğü ile hayatı boyunca kazanacağına, kısmetinin o dönem çok artacağına, gireceği sınavlarda başarılı olup, iyi bir okul kazanacağına, iş hayatında çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Başka rüya yorumcularına göre; sıkıntılı günler geçirmeye, kötülük görmeye, kötü niyetli bir yöneticiye, maddi anlamda sıkıntıya düşmeye ve işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorumlanmaktadır. Daha farklı bir açıdan bakan rüya yorumcularına göre; rüyayı gören kişinin başarısızlıktan sonra hakkı olan büyük bir rızka, mal ve mülke, rüyada mezarlığa gitmek isteyip gidememek uzun süren çalışmaların sonunda hayalini kurduğu ve arzu ettiği saygınlığa, sıkıntıların sonunda istediği mutlu haberlere delalet eder.

Rüyada mezarlığa gittiğini görmek ne anlama gelir ? rüyayı gören kişiye yararlı ve kendisine faydalı işler yapacağına, yakın akrabaları ve dostları ile eğlenmeye, eli açık yakın bir akrabaya, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli haberlere, samimi ve içten davranan yaşlı bir kimseye, bol bereketli gelire, maddi sıkıntıya düşüren kişiden kendini kurtarmaya, getirili ve kazançlı yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır. Olumsuz olarak yapılan rüya yorumcularına göre; sıkıntı ve cefaya düşürecek bir problemle karşı karşıya gelineceğine, düşmanlığını göstermeyen yakın bir kişiye, acımasız ve kötü niyetli bir akrabaya delalet etmektedir.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek bazı rüya tabirlerine göre rüyada mezara gitmek, rüya sahibinin iş hayatında göstereceği dürüst davranışlar ve azimle çalışmalar sayesinde oldukça başarılı işlere imza atacağına ve bu işler sayesinde büyük başarılar elde edip birçok kişi için hayırlı olacak işlerde bulunup itibar sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada gece mezara gitmek, rüya sahibinin uzun zamandır sabır gösterdiği ancak içinden çıkamadığı, iş hayatında yaşadığı birtakım sorunlardan dolayı yeni bir yere taşınıp farklı bir işe gireceğine, yeni evinde ve yeni tanıştığı insanlar sayesinde kendisini eskisinden çok daha iyi hissedip işlerinde daha verimli olarak eskiye göre çok daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayıp güzel günler göreceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada gelinlikle mezara gitmek, yapılan yanlış davranışların ders çıkarıp bu davranışları telafi ettikten sonra rüya sahibinin iş hayatında oldukça güzel ve maddi geliri yüksek girişimlerde bulunacağına ve bu girişimler sayesinde oldukça gelir elde edeceğine, rüya sahibinin maddi gücü sayesinde birçok hayır işlerinde bulunarak aynı zamanda hayır duası alacağına ve bundan sonraki hayatını çok daha rahat, bolluk ve konfor içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada annenin mezarına gitmek, gerçek hayatta rüya sahibinin yaşadığı bir takım özlemler anlamına gelir. Rüyada babanın mezarına gitmek, rüya sahibinin kendi başına üstesinden gelemeyeceği birtakım sorunlarla karşı karşıya geleceğine ancak yakın akrabaları tarafından alacağı birtakım destekler sayesinde bu problemleri çözüme kavuşturup kafasının rahatlayacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı birinin mezarına gitmek, rüya sahibinin çok değer verdiği yakın arkadaşları tarafından beklediği desteği göremeyeceğine ve bu nedenle belirli bir zaman can sıkıntı yaşayacağına yorumlanırken aynı zamanda bu rüya, maddi anlamda rahatlamaya, feraha çıkmaya bolluk ve berekete kavuşmaya da yorumlanır.

Rüyada bebek mezarına gitmek, rüya sahibinin gerçek hayatında sabırlı olmasını gerektirecek bazı olaylar ile karşı karşıya geleceğime ve yaşadığı bu olaylardan kendi iyi niyeti sayesinde kurtularak hiç beklemediği bir yerden oldukça mutluluk yaşayacağı bir mucize ile karşı karşıya geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada mezar görmek mezarlığa gitmek başka bir pencereden bakan rüya yorumcularına göre, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında işlediği günahlardan dolayı pişman olduğunu, vicdanın rahatsız olduğunu göstermektedir. Günahlarının affı için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret etmektedir. Ayrıca günahlarının affı için karşısına çıkan tüm engelleri aşacağı anlamına gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3022