Rüya tabiri ara

Rüyada Mezar Ziyareti Yapmak

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada mezar ziyareti yapmak kişinin bilerek veya bilmeyerek yaptığı günahlardan kendini kurtarmak için bir çok çaba sarf edeceğine, yardımsever bir insan olmaya, muhtaç insanlara yardım etmeye, hayatının her alanında dürüst davranmaya, iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere, başarılı olaylara imza atmaya ve hayırlı bir kişi olmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada mezara gitmek gönül zenginliğine yorumlanırken bazı rüya yorumcularına göre size karşı kıskançlık ve hasetlik besleyen arkadaşlarınız olduğuna rivayet eder.

Rüyada mezar ziyaretine gitmek rüya sahibinin bir şeyler yapmak istediğini fakat başaramadığı anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya, hapiste olan bir kimseyi ziyaret etmeye ya da hapiste olan birinin yakın bir zamanda özgürlüğüne kavuşacağına ve farklı olarak rüyada mezar ziyareti yapmak istemek hasta ziyaretlerinde bulunmaya ya da rahatsız olan birinin ihtiyaçlarını karşılamaya yorumlanır. Rüyada ziyaret edilen mezar temiz ise, rüya sahibinin geçmişine işaret eder. Rüyada temiz bir mezarlık ziyaret ettiğini görmek rüya sahibinin geçmiş zamanda yaptığı bir işten eline geçecek olan temiz ve bir miktar toplu paraya ile tabir edilir.

Rüyada aile mezarlığını ziyaret ettiğini görmek, rüya sahibinin eşi ve çocukları ile beraber yaşayacağı sağlıklı güzel ve uzun bir ömre, daima hayır ve güzelliklerle karşılaşmaya aynı zamanda rüyada mezar ziyaretinde dua okumak hanede yaşanacak olan aile saadetine, gelecek günlerin getireceği huzura, birlik ve beraberlik içinde yaşanacak olan neşeli günler ve rüyada mezar ziyaretinde ağlamak ailede yaşanan birtakım sorunların el birliği ile üstesinden gelmeye ve eşlerin arasında sürekli iyi olacağı anlamına gelir.

Rüyada mezar ziyaretinde ağlamak inançsız, kötü kalpli hiçbir kimseye yararı olmayan kişilerle arkadaşlık etmeye, bu insanların evine girip çıkmaya ve bunlarla vakit geçirmeye alamet eder. Rüyada birçok mezarı dolaşıp ziyaret eden kişi kötü ameller yapar, boş işlerle vakit geçirir ya da gereksiz çalışmalarda bulunur.

Rüyada mezar ziyaretinde dua okumak rüya sahibinin uzun süredir iş hayatında yaşadığı bazı sorunlardan dolayı başka bir yere taşınmak zorunda kalacağına, yeni bir işe girmeye, yeni ev sahibi olmaya, yeni insanlar tanımaya ve bu yenilikler sayesinde rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu değişikliklere, rüyada mezar ziyareti yapmak ve ağlamak her anlamda rahat ve mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada mezar ziyaretine gittiğini görmek rüya sahibinin yaşadığı birçok şeyden yaptığı yanlış ve hatalardan ders çıkaracağına korku ve endişelerden emin olmaya, istenilen şeyleri rahatlıkla elde etmeye, hayır ve sevap kazanacak işlerde bulunmaya, refaha ve aydınlığa kavuşmaya, başarı elde etmeye, sevince, ilim ve irfan sahibi olmaya ve maneviyatın güçleneceğine işaret eder.

Halk arasında mezara gitmek, ölen bir yakınını görmek genellikle o kişinin sizden dua beklediğine ve hayır (yemek dağıtımı gibi) beklediğine rivayet edilir. Bu nedenle hem kalbinizin ferah olması hem de inancın gerekliliği olarak ihtiyacı olan birine gizlice bir yardımda bulunmanız, çocuklar ya da fakir bir aileye yemek yedirmek gibi iyi şeyler yapabilirsiniz. Bol bol dua ederek hem yakınınızın kabir azabından kurtulmasını hem de kendi geleceğinizin iyi olması için Allah’tan iyi şeyler dilemeniz gerektiğine de yorumlanır. Rüyalarınızın hayırlara vesile olması dileğiyle.

Rüyada Annenin Mezarına Gitmek: Rüyanızda annenizin mezarına gittiğinizi gördüyseniz yakın zamanda küçük bir hastalık geçireceğinize ve bu hastalık neticesinde sağlık sorunlarınızın daha hızlı tedavi edileceğine rivayet edilir.

Rüyada Babanızın Mezarına Gitmek: Eğer rüyanızda babanızın mezarına gittiğinizi ve başında ağladığını gördüyseniz, kendi içinizde çözemediğiniz sorunların olduğuna ve bu yakın zamanda bu sorunu çözeceğinize ve kafanızın rahat edeceğine iç huzura işaret eder.

Rüyada Tanımadığınız Birinin Mezarına Gitmek: Manevi değerlerinize çok bağlı olacağınız bir sürece gireceğinize fakat dostlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyip, strese gireceğinize yorumlanır. Rüyanızda tanımadığınız bir kadının mezarına gitmek maddi olarak rahatlayacağınıza etrafınızda size parasal destek olacak kişilerin olacağına ve bu durumun sizi çok rahatlatacağına yorumlanır. Maddi sorunların her zaman daha rahat aşılacağı bir yaşamın sizi beklediğine de yorumlanır.

Rüyanızda Bir Bebeğin Mezarına Gitmek: Rüyanızda bir bebeğin ya da kendi bebeğinizin mezarına gittiğinizi görmek, sabırlı olmanızı gerektiren bir süreçten geçiyor olduğunuza, zamanla yaşadığınız tüm sıkıntıların ve kaderin biteceğine ve uzun süre mutlu olacağınız mucizeleri sizi beklediğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4912