Rüya tabiri ara

Rüyada Mezar Temizlemek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Mezar Temizlemek Rüyada bir kişinin mezar temizlediğini görmesi yapılan rüya tabirleri arasında özellikle nankör bir kadının varlığına delalet edilmektedir. Ayrıca rüyada mezar temizlemek kendisine verilen sözün ve sözlerin tutulacağı anlamına geldiği de yine yapılan rüya yorumları arasındadır.Rüya sahibinin rüyada mezar temizlediğini görmesi mutlu olacağı ve sevineceği anlamındadır. Fakir olan birisinin rüyada mezar temizlediğini görmesi fakir hayatından kurtularak refaha ereceği bol kazanç elde edeceği ve çok faydalı işler ile meşgul olacağı yapılan rüya tabirleri arasındadır. Ayrıca bir başka rüyada mezar üstünü temizlemek tabirinde ise rüya sahibine manevi yönden külfet olan bir kişiden kurtulacağı ve rahatlayacağı anlamına geldiği bildirilmiştir.

Rüyada mezarlık temizlemek biriken paraya aşk yaşantısında mutlu olacağı ve evli ise eşi ile sorunsuz bir hayat yaşayacağı ve mutlu olacağı anlamındadır. Bu söylenenler rüyada mezar temizlemek ile ilgili olumlu yönde yapılan rüya tabirlerdir. Birde rüyada mezarlık temizlemek ile ilgili rüya tabirlerinin olumsuz olanları bulunmaktadır. Bunlar kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağı, çok üzüleceği yokluk içinde sıkıntılar çekeceği yapılan rüya tabirleri arasındadır.

Rüyada mezarlıkta temizlik yapmak büyük hasretle beklediği mal, mülk ve servete kavuşacağına işaret etmektedir. Çok uzun süren çalışmaları ve çabaları sonunda hasretini çektiği huzura kavuşacağına işaret edilmektedir. Yine rüyada mezarlık temizlemek din adamları ve ulemaların yapmış olduğu rüya tabirleri arasında ise çok cefa çekerek sonunda özlediği ve düşlediği iyi bir yaşantıya ve geleceğe işaret edilmektedir.

Rüyada mezar temizliği Çok eski yıllara dönük bazı yaşanan olayların tekrar gündem geleceği ve bu konuların düzeltilmesi ve tatlıya bağlanması için büyük çaba gösterileceği ve rüyada mezar taşı temizlemek bütün bunlar yaşanırken hiç beklemediğiniz birisinden yardım alınacağı yapılan rüya tabirleri arasındadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1045