Rüya tabiri ara

Rüyada Mezar Satın Almak

Nisan 9, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada mezar satın almak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmasını dilemek ve kötüye yorumlamamak gerekir. Görülen rüya sahibi için çok sevdiği bir kişi için kaybetme korkusu yaşadığına rivayet eder. Rüya nasıl görülürse iyiye yorumlanmalıdır, rüyayı nasıl düşünülürse o şekilde çıkar. Rüya sahibi için ölmüş olduğu bir yakını için hayır duası ve yemeği vereceğine delalet eder. Rüyada mezar satın almak kişinin yaptığı hatalar için tövbe edeceğine ve pişmanlığa işaret etmektedir. Kişi için elindeki paranın değerlendirmesi gerektiğine boş yere paranın ziyan edilmemesi gerektiğine çevresindeki arkadaşlarının borç isteyeceğine alamet eder. Toplu bir beklenilen paraya rüyayı gören kişi için bu paranın kendi emeği olduğuna ve helal para olarak sahibine ulaşacağına çıkar.

Aile hayatında geçici bir sorun yaşanılacağına bu durumun büyütülmemesi gerektiğine rivayet eder. Kişinin güvendiği bir arkadaşı tarafından güveninin sarsılacağına sakladığı sırrın ortaya çıkarak her kezin duyacağına işaret eder. Hasta olan bir kişi için bu rüya görülmesi sağlığına kavuşacağına ve ömrünün uzun olacağına delalet eder. Rüyada mezar satın almak iki kişi arasında kalan bir erkeğin bir seçim yapması gerektiğine ve aşk hayatında kararsız kalarak karşısındaki kızlara umut vererek zaman kazanmak istediğine çıkar. Eşler arasında çıkacak olan huzursuzluğa ve mal varlığı için anlaşamadıklarına yorumlanır.

Evlilik kararı alan bir kişinin ailesi tarafından karşısındaki gelin adayının istenmeyen biri olacağına bu durumda aileyi zor ikna edecek kişilerin araya gireceğine delalet eder. Rüyada mezar satın almak kişi ve kişiler için ciddi anlamda yatırım yapılmasına ve maddi yükseliş yaşanmasına rivayet eder. Fakirlikten kurtulup rahat bir hayatı yaşayacak olan rüya sahibi için güzel günlerin yakın olduğuna alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16557