Rüya tabiri ara

Rüyada Mezar Kazdığını Görmek

Nisan 2, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada mezar kazdığını görmek, rüyayı gören kişi için hayırların habercisi olarak yorumlanmıştır. Ayrıca bu kişinin hayatında yeni gelişmelerin ve iyi güzel değişimlerin olacağına da yorum yapılmıştır. Artık rüya sahibinin yaşamında rahat edeceği, yaşadığı ortamın güzelleşeceğine, maddi yönden de elinin bollaşacağı na, kısacası hayatının huzur dolu olacağına ve keyfinin iyi gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezar kazıp ölüyü çıkarmak rüyayı gören bekar ise bekarlar için bu rüya evlenmeye, erkekler için hile ile bir bayanla evlilik yapacağına diye yorumlanmıştır. Rüyada kazılan mezarın açık bir yerde olması, bilinmeyen bir arazide olması durumunda, rüyayı görenin ahiretteki evine işaret eder. Mezarın içerisine girdiğini gören kimsenin ise yaklaşan eceline işaret etmektedir. Kazılan mezarın yer değiştirmesi durumunda, rüyayı görenin başka bir araziden ev almasına da yorumlanır. Rüyada görülen bu mezarın içine kefen ile defnedildiğini görmek ise rüyayı görenin evlenmesiyle alakalıdır. Başka yorumcuda;

Rüyada mezar kazıp ölüyü gömmek helal yoldan elde edilmiş olan, herkesin tarafından da makbul olan mala, mülke ve paraya kavuşacağı anlamında yorumlanmıştır. Bu mertebeden sonra rüyayı gören kişi rahat bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Mal varlığında beklenmedik büyük bir artış olacağı, daha önce edinmemiş olduğu mallara sahip olacağına diye yorum yapılmıştır. Rüya sahibi sonuna kadar rahat edecektir ve maddi yükümlerinden kurtularak bir yola gireceğini simgelemektedir. Kişinin sermayesinin artacağına, mal ile mülk sahibi olacağına diyede söylenir. Bir diğer yorum yapanlara göre de;

Mezar Kazmak rüyasında kendi mezarını kazmak ise, rüyayı gören şahıs için pekte hayırlı yorulmaz. Tabirciler bunun hayırları simgelemediğini belirtmişlerdir. Bu şahsın hayatında yakınlarının can kaybına şahitlik edeceğine, üzülecek ve yasta olacağına işaret etmektedir. Bir başka tabirciler de bu konuda; rüyanın daha iyi ve güzel olduğuna yorum yapmışlardır. Bu insanın yaşamını sürdürdüğü yerde devamlı oturmak için, kendine ev yaptıracağına işaret etmekte olduğu da söylenir.

Rüyada başkasının mezar kazdığını görmek rüyayı gören kişi bir başkasının mezar kazdığını gördüyse, yine kendi çalışması sebebi ile rüyayı gören kişinin daha mutlu, huzurlu ve ferah bir yaşam sürdüreceği anlaşılmaktadır. Şahıs geleceği için güzel yatırımlar yapacaktır ve bundan sonra semeresini anlamaya başlıyor olacaktır. Hayatta çaba göstermeden elde edilebilecek hayırlı ve hayırsız bir gelişme olmayacağına işaret eder. Her şeyin altında insanın kendisinin etkisi olacaktır. Bu sebep ile çok çaba göstermiş, gerekli her şeyi yapmış insanlar huzura kavuşacaklardır. Rüyalar birçok sebep için yorumlanır ama bizler hep hayra yormalıyız ki rüyamız hayra çıksın.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4692