Rüya tabiri ara

Rüyada Mezar Başında Ağlamak

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada mezar başında ağlamak :Bu rüya bir çok şekilde yorumlanır ama genelde hayırla yorumlanan bir rüyadır. Endişe etmenize gerek yok. Rüyada mezar başında ağlamak anlayışlı bir genç kadına ve hayallerinin gerçekleşmesine dalalet eden bir rüyadır. Ayrıca rüya sahibinin var olan sağlığını muhafaza edeceğine ve sağlıklı bir hayat süreceğine, yeminine sadık kalacağına, önemli bir güç sahibi olacağına işaret eden bir rüya olup kişinin çeşitli mutluluklar elde edeceği olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu bir mutluluğa ulaşacağına, hayalini kurduğu bir birlikteliğe sahip olacağına, güzel müjdeli haberlerle sevinçler yaşayacağına işaret etmektedir. Ayrıca bazı rüya tabiri yapan kişilere göre rüyada mezar başında ağlamak yakında yaşayacağınız hayırlı değişimlere birikmiş bir mal varlığı elde edeceğine, üne ermeye, manevi yükü olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya ve varlıklı adama dalalet etmektedir.

Rüyada mezarda ağlamak, kişiyi rüyada bile olsa yıpratmaya ve üzmeye yeterli bir sebeptir. Kişi aile fertlerinden birini, sevdiğini, akrabasını veya can dostum diyerek bağlandığı hayvanının öldüğünü gördüğünde ister istemez üzüntüsü günlük hayatına da yansır. Bazı rüyaların etkisinden kurtulmak zordur. Rüyalarımız bilinçaltımızın bize oynadığı bir oyundur. Rüyalar alelade rüyalar ve mesajcı rüyalar olarak ikiye ayrılır. Rüyada mezarda ağlamak günlük hayatta aldığımız kötü bir haberin sonucunda veya sevdiklerimizi kaybetmenin korkusuyla ortaya çıkan bir olaydan kaynaklanmış olabilir. Rüyada sevdiğimiz birinin öldüğünü görmek o kişinin ömrüne ömür katar.

Rüyada mezarda ağlamak, rüyayı gören kişinin vefat eden kişiyi çok özlediğine, vefat eden kişinin ölümden korktuğunu ve yattığı yerde rahat olmadığına yorumlanır. Bir diğer rivayete göre de rüyada mezarda ağlamak vefat eden kişinin de arkasında bıraktığı sevdiklerini özlediğini ve sevdiği insanların kabrini sık sık ziyarete gelmelerini istediği şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada mezarda ağlamak vefat eden kişinin ahiretteki yaşamı için duaya ihtiyacı olduğunu, yaşarken işlediği günahların cezasının başladığını ve bunlardan korkarak sevdiklerinin onun yanında olduğunu bilmeyi ister.

Rüyaların her ne kadar etkisinde kalınsa da rüyayı güzel şekilde yormak insanın içini ferahlatır. Rüyalar kimseye anlatılmamalıdır. Eğer rüyanızı biriyle paylaşmadan duramıyorsanız rüyanızı anlatacağınız kişinin bunu iyiye yoracağından emin olmalısınız. Bilinçaltı öyle bir yerdir ki insanların dediği en ufak olumlu olumsuz her şeyden etkilenmeye müsaittir. Büyüklerimizin dediği gibi rüyalarınızı kötüye yormayın ve anlatmak istiyorsanız ve korkuyorsanız dağa taşa suya anlatmalısınız. Yorum yapma ihtimali olmayan her şey sizi daha da ferahlatacak ve huzura kavuşturacaktır. Rüyada mezarda ağlamak o kişiye ne kadar bağlı olduğunuzun da bir göstergesidir.

Ölen kişi için yapılabilecek en güzel şeylerden biri de dua edip sık sık mezarını gezmek, Kuran-ı Kerim okumak ve mezarına su dökmektir. Kandillerde, pazartesi ve perşembe gibi mübarek gecelerde ve namazlardan sonra dua etmek ölen kişi için daha makbule geçmektedir. Rüya kabusla veya karabasanla karıştırılmamalıdır. Eğer rüyayla gerçeği ayırt edemez hale geldiyseniz ve rüyalarınız sizde psikolojik açıdan kalıcı izler bırakmaya başladıysa hemen bir doktora başvurmalısınız.

Bazı rüya tabircileri rüyada mezar başında ağlamak umudunu kestikten sonra düşlediği sevinci elde etmeye, yenilgilere uğradıktan sonra özlediği saygınlığa, zorlukların ardından özlediği iyiliğe, sıkıntı sonrasında elde edeceği ticari kazanca, sıkıntı sonrasında düşlediği güce işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada mezar başında ağlamak bir başka yoruma göre rüya sahibinin değerinin düşmesine, yalancı bir yabancı ile karşılaşacağına, iyi niyetli olmayan fena bir kişinin eliyle fenalık görmeye işaret eden bir rüya olarak söylenmektedir ve bu şekilde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin devamlı bir keder içinde olacağına ve kederden kurtulamayacağına dalalettir. Rüyada mezar başında ağlamak olumlu ve olumsuz yorumları ile bu şekildedir. Yinede hayırla yorumlamakta fayda vardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5138