Rüya tabiri ara

Rüyada Mevsimsiz Kar Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada içinde normal şartlar altında rüyada kar görülmesi rızk ile tabir olunur. Ancak rüyada mevsimsiz kar görmek, kar yağması, kar yenilmesi gibi rüyalara ait tabirler çeşitli tabircilerin yorumlarına göre derleme yapılarak aşağıya yazılmıştır. Rüyada mevsimsiz kar yağması hastalık olmasına, bazı işlerin gecikmesine işaret eder. Karın mevsimsiz görülmesi, soğuk algınlığı, felç ile müzmin hastalığa, bazı zamanda yolculuğun sonraya kalmasına, yolcu ve kiracıların kazanç ve menfaat olmayacağına işarettir. Bir kişinin rüyasında bahar mevsimi içinde kar yağdığını görmesi, o kimsenin bir yenilgiye uğramasına yorumlanır. Rüyasında Kişinin yaz mevsimi içinde kar yediğini görmesi; onun bereket ve faydaya kavuşacağına işaret eder. Yaz mevsiminde karcı görmek sevinç ve refaha yorumlanır.

Rüyada yaz mevsimi kar yağdığını görmek; hastalığa işaret eder. Rüyada bir şehre mevsimsiz olarak fazla kar yağdığını görmek, o şehre bir devlet başkanı ya da Haktan gelecek bir azaba yahut içlerinde bir fitne çıkmasına işaret eder. Yerin kardan fayda alamayacağı bir zamanda yağması, devlet başkanının zulmüne, vergi memurlarının çalışmasına işaret eder. Rüyada mevsimli ya da mevsimsiz karın yağıp, bütün binaların, ağaçların ve insanların üzerini kapatması, o yer halkı ve malları üzerine gelecek zulme ve afete işaret eder. Bir kişinin rüyada mevsimsiz bir zamanda kar görmesi, o kimsenin hasta olacağına ya da uzak bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Rüyada mevsimsiz kar görülmesi, soğuk algınlığı, felç illeti ve müzmin hastalığa, bazen da yolculuğun ertelenmesine, yolcu ve kiracıların kazanç ve menfaatinin olmamasına işaret eder. Mevsimsiz bir zamanda bir şehre fazla kar yağdığını görmek, o şehre sultan veya Haktan gelecek bir azaba veyahut kendi içlerinde bir fitnenin çıkmasına delalet eder. Mevsiminde ya da mevsimsiz kar yağıp, o karın bütün bina, ağaç ve insanlar üzerine galip gelmesi o şehrin halkı ve malları üstüne gelecek zulüm ve afete işaret eder. Bir kimseye rüyasında kış veya yaz gününde kar soğuğunun isabet ettiğini görmesi fakirliktir.

Rüyasında yaz günü kar satın aldığını gören kimse için, kendisini rahata kavuşturacak mal elde etmesine veya güzel söz ya da bir dua ile hüzün ve kederden kurtulmaya işarettir. Bir kişinin rüyasında yaz mevsimi içinde kar yediğini görmesi, onun bereket ve faydaya kavuşmasına, kişinin rüyasında kış mevsimi içinde kar yediğini görmesi ise o kimsenin sıkıntıya düşmesine işarettir. Rüyasında yaz günü kar yağdığını gören kimsenin, bir hastalığa yakalanacağı şeklinde tabir olunur.Bir kimseye kış veya yaz gününde kar soğuğunun isabet etmesi fakir olmasına delalet eder. Yaz günü yüküyle kar satın aldığını gören kimse kendisinin rahat ettirecek mala kavuşmasına, güzel bir söz veya bir dua sebebiyle üzüntü ve kederden kurtulmasına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5772