Rüya tabiri ara

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Temmuz 2, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek kişinin özellikle maddi konularda küçük ama önemli bir yardım göreceği ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Toplanılan armut sayısı çoksa bu durumda alınacak yardım da büyük olur. Olgunlaşmış sarı armut toplayan kişi, maddi açıdan çok büyük bir gelire sahip olur ve refah içinde yaşar. Ham armut topladığını gören kişi ise, sağlığı ile ilgili sürekli sorun yaşar ve hayat kalitesi düşer. Ham armut toplamak aynı zamanda kişiye söylenecek çok büyük bir yalana da işaret etmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek
Mevsimi olmadığı halde rüyasında armut yediğini gören kişi, yasa dışı yollara başvurur ve haram kazanç elde eder. Rızkında düşüş olur ve aile birliği sarsılır. Zamansız armut yemek aynı zamanda yapılacak yanlış bir evliliğe ve yatırımlara da işaret eder. Para ve zaman kaybı kadar, gönül ilişkilerinde de aranılanı bulamamaya ve hayal kırıklığı yaşamaya delalettir.

Rüyada Armut Görmek
İşsiz bir kimse rüyasında armut görürse işe girer. Sıkıntılı kişiler için ise gelecek önemli yardımları gösterir. Yaşlı bir kimse rüyasında armut görürse ecelinin yaklaştığına işarettir. Rüyada armut görmek nimet açısından kısmetlerin artacağına ve bol rızık sahibi olunacağına da yorumlanır. Kişi rüyasında avuç içinde birden fazla armut tutuyorsa gelecek büyük bir mirasa tabir olur.

Rüyada Armut Satmak
Rüyasında armut sattığını gören kişi, tüm malını kaybedeceği ve parasız kalacağı bir döneme girer ve büyük yanlışlar yapar. Parasal açıdan yaşanacak zarar kadar ailesi içinde de pek çok gerginlik ve sıkıntı baş gösterir. Rüyada armut satmak genellikle elden mal çıkacağına ve çekilecek zorluklara işaret eder.

Rüyada Armut Yemek
Mevsimsiz armut yediğini gören kişi ahlaken zayıf ve kişiyi kullanan bir kadınla ilişkiye girer. Bir kadın mevsimsiz armut yiyorsa kocasından boşanır. Hasta biri vefat eder ve iş sahibi olanlar da işinden çıkar. Mevsiminde armut yenildiğini görmek ise, kazancın artacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine tabir olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1405