Rüya tabiri ara

Rüyada Mescit Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada mescit görmek son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi yaşadığı olaylardan ders çıkarmasını bilen, yaşadıklarını özümsemiş, özeleştiri yaparak geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkarmış, yapma olasılığı olan hataları düzeltme yoluna giden, kendini geliştiren, son derece alçak gönüllü ve hoşgörü sahibi bir insan olduğuna işaret eden bir rüyadır. Yani negatif hiçbir anlam çıkarmaz. Tüm yaşadıklarına istinaden de yaşanmış tüm birikimleri ile çevresine yol gösteren bir tür mentorlük yapan, bilgilerinden faydalanılan bir kişi olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Mescide Girmek

Kişi eğer rüyasında mescide girdiğini görür ise bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi sevdiğine kavuşur, gönlünün sahibini bulur, kendisi için çok hayırlı olacak, kendisine ömür boyu mutluluk getirecek bir kişi ile tanışacağına ve ölene kadar mutlu mesut yaşayacağına işaret eden son derece güzel bir rüyadır.

Rüyada Mescit Yaptırmak

Eğer kişi rüyasında mescit yaptırdığını görür ise o zaman bu kişi son derece dinine düşkün olan bir kişidir ve asla hak yolunda yürümekten vazgeçmez. Bu rüyayı gören kişiler hem hak yolunda, hem dünya işlerinde örneklem teşkil edecek işler yapar dolayısıyla da son derece güzel ve özel bir kişi olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Mescit Kapısı Görmek

Rüyada mescit kapısı görmek ve mescidin içine girmek, rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1625