Rüya tabiri ara

Rüyada merdiven görmek

Mart 9, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada merdiven görmek

Rüyada merdiven görmek, makam ve mevkice yükselmeye, üzüntülü insan için üzüntülerinden kurtulmaya delalet eder. Rüyada merdiven görmek, hayalleriniz gerçekleşecek ve büyük mutluluklar duyacaksınız.

Rüyada eski merdiven görmek

Rüyada eski merdiven görmek, ticaret yapanların işleri düzelecek ve artacak, Memur olan kimse de makam ve mevki olarak yükselecektir.

Rüyada yeni merdiven görmek

Rüyada yeni merdiven görmek, iç huzuru yakalayıp dine yönelmeye işaret eder.

Rüyada merdivenin kırıldığını görmek

Rüyada merdivenin kırıldığını görmek, hayra yorumlanmaz. Siz merdivendeyken merdiven kırılıyorsa, hüsrana uğrayacağınıza yorumlanır.

Rüyada merdiven çıkmak

Rüyada merdiven çıktığını gören kimse, hayra ve nimete kavuşur. Rüyada merdiven çıktığınızı gördüyseniz, aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştireceğinize, makam ve mevki olarak yükselip, saygınlık kazanmaya işaret eder.

Rüyada mermer merdivenden çıkmak

Rüyada mermer merdivenden çıkmak, rüya sahibinin kimsenin sorununu, problemlerini umursamadığına, daha duyarlı olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada basamak çıkmak

Rüyada basamak çıkmak, hayatınızı ve kendinizi toplayıp düzene koyacağınıza işaret eder.

Rüyada dar merdivenden çıkmak

Rüyada dar merdivenden çıkmak, amacınıza veya hedefinize uluaşmak içim çok çabalamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada merdiven inmek

Rüyada merdiven inmek, başarısızlığa, iş ve aile hayatındaki sorunlardan ötürü üzüleceğinize, iş hayatında mevki kaybetmeye, fırsatları kaçırmaya işarettir.

Rüyada merdiven ile aşağı inmek

Rüyada merdivenle aşağı inmek, kendi içine bakış, içine yönlenme şeklinde bilinç altını yansıtır..

Rüyada merdiven çıkmak ve inmek

Rüyada merdiven çıkmak ve inmek, yaptığınız güzel şeyler ile başarılar kazanacağınıza, çok iyi yerlere geleceğinize, fakat sonrasında yaptığınız hatalar veya şansızlıklardan dolayı büyük bir düşüş yaşayacağınıza, işinizi bile kaybedebileceğinize işaret eder.

Rüyada tahta veya ahşap merdivenden inmek

Rüyada tahta veya ahşap merdivenden inmek, dinin gereklerini yerine getirmeyip, hiçe saydığınıza, dünyevi hayata kendinizi kaptırmış olduğunuza işaret eder.

Rüyada merdiven inmekten korkmak

Rüyada merdiven inmekten korkmak, riske girmeye korktuğunuza, elinizdekileri kaybetmemek için yeni adımlar atmaya korktuğunuza işaret eder.

Rüyada merdivende oturmak

Rüyada merdivende oturduğunu görmek bol nimete işaret eder.

Rüyada merdivenden çıkarken başının döndüğünü görmek

Rüyada merdivenden çıkarken başı dönmek, sert bir düşüşe neden olabilecek büyük hırsları gösterir.

Rüyada cennete giden bir merdivene tırmanmak

Rüyada cennete giden bir merdiveni tırmanmak mitolojik bir motiftir. Kişisel bütünlüğe (Jung’un “Benlik”i) ulaşmanın simgesi olarak görülebilir.

Rüyada yanan bir evin üst katından kaçmak için bir merdivenden inmek

Rüyada yanan bir evin üst katından kaçmak için bir merdivenden inmek, duygusal benliğinizden kaçmayı, kaçma gereğini simgeleyebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1694