Rüya tabiri ara

Rüyada Memur Olmak Görmek

Ocak 25, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada memur olmak bir dava ya da tabu ya da başka meselelerden dolayı devlet kapısında işlerinizin olacağına ve bu işlerinizden olumlu sonuçlar alabileceğinize yorumlanır. Bazı ümitsiz durumlar olabilir. Ancak sürpriz gelişmeler sizleri şaşırtacak. Hükümet işleriniz tez zamanda hallolacak ve bu da sizi rahatlatacak. Belki, askerlik ile ilgili bir bilgi gelebilir. Ya da devlet kapısında işe başlamak isteyenler, memur olmak isteyen fal sahibi için çok şanslı bir dönem olabilir.Rüyada devlet memuru olmak en sonunda memur olarak istediği yere atanabilir ya da çalışmaya başlayabilir.

Rüyada memur olduğunu görmek parasal anlamda size büyük kazanç sağlayacak bir işe girme şansı elde edeceğinize yorumlanır. Genellikle iş hayatına yönelik yorumlanan bu sembol, önemli kazanç elde etmek demektir. Belki, iş değişikliği yaparak kazancınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz. Yeni fırsat kapıları önünüze açılabilir veya artık kendi işinizi yapmak da isteyebilirsiniz. Eğer bir süredir uğraştığınız bir dava varsa, bu davanın sonucu beklenildiği gibi olacak ve içinize adeta su serpilecek. Bu bir boşanma davası da olabilir. Kişiler ile aranızdaki sorunlar çözülecek ve davanız sonuçlanacak demektir.

Rüyada memur görmek genellikle yükseliş demektir. Bu çok güzel anlamlara gelir. Özellikle bir tepe üzerinde elinde bayraklı insan varsa, en sonunda kariyerinizde zirveye çıkacaksınız. İşin ehli olduğunuz herkes tarafından öğrenilecek ve bu da size şan şöhret getirecek. Zorlukları aşa aşa en sonunda amacınıza ulaşıyorsunuz.

Rüyada memurluğu kazanmak gurbette yaşayanlar için vatan özleminin bitmesi ve memlekete ziyarete gelmek olarak yorumlanır. Bir bahane ile memleketinize kısa süreliğine geri dönüş yapmanız gerekebilir. Eğer memursanız ya da devlette çalışıyorsanız, makamınız yükselebilir ve terfi alabilirsiniz, demektir. İş hayatında ufak tefek sürprizler olabilir. Emeklerinizin karşılığını alıyor olmanız sizi sevindirecek.

Rüyada memur olarak atanmak bir devlet binasında zor bir işiniz olabilir ve bir süredir bunu dert ediyor olabilirsiniz. Ancak bir insan size yardım etmek isteyecek ve o kişi sayesinde işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bu kişi sizin hayatınızda önemli bir yer edinebilir.

Rüyada memur olarak atanamamak asil ve mücadeleci bir insan olduğunuzu ve bu yüzden de hane içerisinde takdir toplayacağınıza yorumlanır. Alacağınız bir terfi ya da iş teklifi hane içinde bazı kişilerin çok sevinmesini sağlayabilir. Özellikle ebeveynleriniz bu duruma oldukça sevinebilirler.

Rüyada memurluk sınavına girmek önemli bir değişim anlamına gelir. Eğitim ya da iş hayatınızda bir yenilik sizleri bekliyor olabilir. İşinizi değiştirebilirsiniz. Veya eğitim hayatınızdaki planlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Ancak tüm bunlar beraberinde hayırlı sonuçlar getirecek. Çok büyük bir kısmet kapınızda olabilir.

Rüyada devlet memuru olarak atanmak başarının merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmak şeklinde yorumlanır. Önünüzde zor bir engel olabilir. Ancak bu engeli bir şekilde aşarak zirveye ulaşacaksınız. Mücadeleci bir ruha sahip olmanız nedeniyle büyük bir isteğinize er ya da geç ulaşacaksınız. Hatta bu uzun bir süre de alsa, sonunda hayaliniz gerçek olacak.

Rüyada memur olamamak artık hayatınızı daha sağlam bir zemin üzerine kurmak isteyeceksiniz. Geleceğinizi daha garanti altına almak isteyeceksiniz.Hem iş hayatınızda, hem de özel hayatınızda bazı yenilikler yapma kararı alabilirsiniz. Bu size çok iyi gelecek. Rutin hayatınızdan uzaklaşmak ve beraberinde yeni kararlar almak, kendinizi iyi hissettirecek.

Rüyada kendini memur olarak görmek ev sahibi olmak anlamına gelir. Ya da böyle bir yatırım fikriniz yoksa, yuvanızda mutluluk hakim olacak. Sorunlar bitecek ve refaha erişeceksiniz. Her şeyin size sıradan gelmeye başlayacağına ve bir değişiklik yapma ihtiyacı duyacağınıza yorumlanır. Mesela, monoton iş hayatınız ya da aile hayatınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Sürekli aynı şeyleri yapmak, aynı düzen artık sizi bunaltabilir. Ufak bir değişiklik bir size iyi gelecek. Bu anlamda hayatınızda köklü bir değişiklik de yapmak isteyebilirsiniz ve yeniliklere açık olmak isteyebilirsiniz.

Rüyada memur arkadaş görmek devlet dairesinde bir işinizin tez vakitte hallolması şeklinde yorumlanır. Örneğin, davanız varsa bu sizin lehinize sonuçlanarak, içiniz rahat edebilir. Elinizdeki bir mülk ile ilgili gelişme olabilir.

Rüyada erkek memur görmek tanıdığınız bir erkekten alacağınız yardıma işaret eder. Bu kişi size ilgi gösteren ve sizi her konuda destekleyen, düşüncelerinizi önemseyen biri olabilir. Ya da yüksek mertebe sahibi bir insan zor bir durumdan sizi kurtarabilir. Bu gibi desteklere karşı açık olmanızda fayda var.

Rüyada kadın memur görmek aileden bir kadının sizi özlediğine işaret eder. Bu kişi anneniz de olabilir ve sizinle daha güçlü bir iletişim kurmak istiyor olabilir. Annenizin hatırını sormanızda fayda var. Sizinle dertleşmek isteyebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4187