Rüya tabiri ara

Rüyada Memur Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada memur görmek, kötü bir şekilde yapılan işlerin hep aynı olduğuna ve çok sıkıcı olduğuna, rüyayı gören kişinin yapılan işlerden ötürü sıkıntıya düşeceğine ve çok yoğun olarak çalışılmasına rağmen halen bir arpa boyu yol gidilmediğine delalet eder. Aynı zamanda, resmi bir kuruma yapılmış olan iş başvurusunun açıklanacağına tabir edilir.

Rüyada Memuriyete Tayin Edilmek

Rüyada memuriyet tayin edilmek, iş hayatından son derece yorucu ve yıpratıcı dişlere girişileceği ve bu yüzden ruhen ve bedenen çok fazla yıpranacağına işaret edilir.

Rüyada Genç Memur Görmek

Rüyada genç memur görmek, sosyal hayatta ve aile içinde yaşanılan sorunlardan başını kaldırıp kendisine ayıracak zaman bulamadığına işaret eder.

Rüyada Çaycı Görmek

Rüyada çaycı görmek, rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandır beklediği sevinçli ve mutlu bir haberin alınacağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında işleri ve çalışmaları ağırdan almaya yorumlanır.

Rüyada Müstahdem Görmek

Rüyada müstahdem görmek, iş hayatında yapılan çalışmalarda çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlara uğranacağına ve işletilen firmanın bu yüzden kapanmakla karşı karşıya kalacağına ve bu durumun çok uzun bir süre devam edeceğine yorulur. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok mantıklı ve akıllıca hareket ettiğine, çok iyi çalıştığına ve bu şekilde çalışmaya ederse en kısa sürede karşılığını fazlasıyla alacağına tabir edilir.

Rüyada Hademe Olduğunu Görmek

Rüyada hademe olduğunu görmek, rüya sahibinin, çok büyük bir sorumluluk ve çok karmaşık bir işle karşı karşıya olduğuna ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, rüya sahibinin, beklenmedik bir anda çok güzel ve sevinçli haberler alacağına ve bu haberler ışığında yapılacak işlerle ilgili yeni kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Memur Görmek sayfası 30/08/2020 19:15:17 tarihinde 11867 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

7787

Rüya Sitesi Linkleri