Rüya tabiri ara

Rüyada melek görmek

Temmuz 19, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada melek görmek

Rüyada melek görmek, müjdeli haber almaya, rızkın genişlemesine, sıkıntılardan kurtulmaya, sayıca fazla evladı olacağına, bolluk ve ucuzluğa delalet eder.

Rüyada melek görmek, ihtiyaç duyduğunuzda sizi koruyan ya da çoğu zaman ruhsal yönde olmak üzere, önemli haberler getiren size özel rehber ya da koruyucuyu simgeler.

Rüyada kanatlı melek görmek

Rüyada kanatlı melek görmek, iyiliğe ve hayra yorumlanır. Sıkıntılarınızın ve sorunlarınızın son bulması için yardımını ve desteğini sizden esirgemeyen bir kimseye işaret eder.

Rüyada çocuk görünümlü melekler görmek

Rüyada çocuk görünümlü melekler görmek, örneğin Roma’nın oklarıyla insanlara aşk ve tutku aşılayan aşk tanrısı Cupido’yu simgeler. Güzel bir haber alacaksınız.

Rüyada kendini melek suretinde görmek

Rüyada kendisini melek suretinde görmek izzet ve şerefe kavuşmaya, ihlasın artmasına işarettir.

Rüyada gökyüzüne uçup melekler ile konuşmak

Rüyada gökyüzüne uçup meleklerle konuşmak, çok hayırlı insanlarla kurduğunuz dostluğa işaret eder.

Rüyada meleğin kendine yaklaşmadığını görmek

Rüyada meleğin kendine yaklaşmadığını görmek, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini anlatır. Dikkatli olmalısınız, tehlikeli durumlar belirebilir. Rüyanızın bir önsezi olma olasılığı da vardır; rüyada meleğin azrail olması gibi.

Fakat rüyalar sözcüğün kökü anlamında sık sık duru- görülü olmasına ve sezgisel iç- görüler içermesine karşın, fiziksel anlamda geleceği pek öngörmezler. Genellikle belirli davranış ya da tavır alışkanlıklarında ısrar etmenin olası sonuçları konusunda uyarıda bulunurlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

920

Rüya Sitesi Linkleri