Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Saç Görmek

Rüyada mavi renk saç görmek pek çok biçimde tabir edilen bir rüya çeşididir ve saç görmek ömür uzunluğu anlamına geldiği gibi mavi görmek ise uzun ömrün yanında rüyayı gören kişinin oldukça sağlıklı olacağına ve aşık olduğu kişi ile bir ömür boyunca...

Rüyada mavi renk saç görmek pek çok biçimde tabir edilen bir rüya çeşididir ve saç görmek ömür uzunluğu anlamına geldiği gibi mavi görmek ise uzun ömrün yanında rüyayı gören kişinin oldukça sağlıklı olacağına ve aşık olduğu kişi ile bir ömür boyunca aynı yastığa baş koyacağına işaret eder. Rüyada mavi saç görmek gönlünde hissettiği gibi sevileceğine, Rüyada saçını maviye boyatmak huzursuzluktan daima uzak olacağına, güzel sanatlara olan yeteneğe, rüyayı gören kişi eğer kadın ise uzun seneler kısmetlerinin baki olacağına işaret eder.

Rüyada saçını maviye boyadığını görmek oldukça güçlü iletişimlere, karşı cinsi etkileyen biri olacağında, sanatsal yönde aktiviteler yapmaya işaret eder. Rüyada kendi saçını mavi görmek bireysel birtakım başarılara imza atacaklarına, rüyayı gören kişi eğer bekar bir kişi ise evlilik yapmadan önce kariyer yapmaya odaklanacaklarına veya kendi iş yerlerine kuracaklarına işaret eder. Rüyada saç renginin mavi olması hiç kimseye minnet duymadan bütün ihtiyacını kendisi görecek güçte olmaya, birtakım alım güçlerini de artırmaya işaret eder. Kendinden emin oldukça kararlı adımlar ile ilerleyeceğine ve manevi açıdan hiçbir eksiklik etmeyeceğine işaret eder. Saçını mavi renk görmek rüyayı gören kişinin hayatında oldukça büyük bir yeri olan arkadaşa, tamamen kendine özgü bazı davranışlar ile hayata bakışa işaret eder.

Rüyada mavi saç görmek rüyayı gören kişi eğer kadın ise her zaman centilmen davranışlara maruz kalacağına işaret eder aynı zamanda deniz yolculuğuna çıkılacağına ve döndüğünde de hayatında birtakım farklılıklar yapacağına işaret eder ve iyi olan sağlığı daima korumaya, yağmura, memuriyet alanında yüksek mertebeye ulaşacağına işaret eder.Finansal açıdan yükü olan kişiden uzaklaşmaya, çekmiş olduğu maddi zorluklardan kurtulmaya, korkmuş olduğu bazı şeylerden emin olmaya işaret eder.

Rüyada saçlarını maviye boyadığını görmek olumsuz yönde çözümü, eşi ile beraber iyi bir hayata, mavi saç bandı görmek çekmiş olduğu bütün sıkıntıların meyvesini alarak hep hayalini kurduğu mala, rüyada mavi saç tokası görmek yaşayacağı iyi günlere işaret eder sonrasında vermiş olduğu bütün uğraşların sonunda hak etmiş olduğu para ve mala, mavi bandana takmak zor bir olay ile karşı karşıya gelineceğine işaret eder ve cefa çektikten kavuşacağı refaha işaret eder bu zaman içinde kazanmış olduğu galibiyete işaret eder.