Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Kapı Görmek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada mavi kapı görmek, Bu rüya çok farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada görülen mavi kapı eğer sağlamsa o evin güven içerisinde olduğuna yorumlanır. Fakat bazen rüyada görünen mavi kapı iftiraya maruz kalmaya ve çirkin işlere girmeye de işaret eder. Bazen de güvenli olmayı ifade edebilir. Yani rüyayı gören kişi o rüyayı nasıl görmüşse ona göre yorum yapılır. Genelde rüyada görülen mavi kapı, rüyaya sahip olan kişinin rızkının büyüyeceğine, bahtının ve şansının güzel olacağına, dert ve bütün sıkıntılarından kurtularak daha rahata erişeceğine ve yüzünün mutlu olacağına işaret edilir.

Rüyada mavi ev kapısı görmek; Rüyada görülen mavi ev kapısı ise kadınları işaret etmektedir. Görülen her mavi kapının rüyayı gören kişiye göre değişen bir rüya yorumlaması olmaktadır. Rüyada görülen kapalı mavi kapı bekar kızları işaret etmektedir. Görülen açık kapılar ise dul kadınları işaret etmektedir. Bu duruma göre karşınıza çıkacak kısmetleri buna göre değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Rüyada mavi ev kapısı gören kişinin nasıl ve ne şekilde rüyayı gördüğüne göre yorum yapması gerekir.

Rüyada mavi demir kapı görmek; Manevi yüke sahip olan yabancıdan kurtulmaya, eziyet çekerken hakkın olan toplu mala, zorlukları aşarak hakkın olan mevkiye gelmeye, başarısızlıktan sonra inanılan galibiyete kavuşma manasına gelir. Rüyada görülen mavi demir kapıyı eğer rüya sahibinden dolayı kilitleniyorsa rüya sahibi olan kişinin bekar bir kız ile hayırlı bir yuvaya sahip olacağına işaret eder. Mavi demir kapının kilitlenmesi hayırlı bir haberin geleceğine delalet eder. Buna bakılarak rüyada görülen mavi demir kapının hayırlı ve güzel bir haber şeklinde yorumlandığı görülmektedir.

Rüyada mavi kapının değiştiğini görmek; Emek harcayarak hasret duyduğu güce kavuşmak, verdiği mücadelelerin neticesinde istediği mutluluğa, olumsuz olarak çektiği dertlerin meyvesini toplayarak istediği yere, çektiği cefa ile beraber elde ettiği çok para şeklinde yorumlanan bir rüya şeklidir. Rüyada görülen mavi kapı ve bu mavi kapının değiştirilmesi güzel bir şekilde ifade edilebileceği gibi kötü şeylerin de habercisi olarak ifade edilebilmektedir. Rüyada mavi kapının değişmesi rüyayı gören kişinin ev halkının da değişeceğine yorumlanabilir. Bu güzel bir duruma sahipken kötü bir duruma da dönüşebileceği gibi kötü bir haldeyken güzel bir hale de dönüşebileceğini de ifade etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1208