Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Işık Görmek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Mavi Işık Görmek, Huzur dolu bir hayata kavuşmak demektir yada hayırlı bir rüyadır. Genç kimselerin iş veya aşk konusunda ve gönüllerinden geçtiği gibi bir hayat süreceklerine alamet olan rüya ve çıkılabilecek aniden bir yolculuk esnasında yeni tanışmalar yaşanacağını veya karşı cinsteki kişi arasında münasebetin ilerleyeceğini yada evlilikle sonuçlanacağını işaret etmektedir. Yeni başlangıçların ve hayata yeniden başlamanın yada hatalardan uzak veya huzur içinde bir çalışma ortamına sahip olmayı işaret etmektedir. İş girişimlerinde şansın kişiden yana olacağını bildiren rüya ve aynı zamanda sorumlulukları yerine getirilmesi yada işlerinin başarısı ile sonuçlandırılmasının kişi üzerinde bırakacağı olumlu etkileri işaret etmektedir.

Rüyada Mavi Işık rüyayı gören kişinin atacağı adımlarda alacağı sonuçların müspet olacağını bildirmektedir. Güven sarsıcı bir olaylar yaşanacağını veya en yakınındaki kimselerin söylediği bazı yalanlardan ötürü hayal kırıklığı yaşanacağını yada sırların başka kişiler ile paylaşılması halinde kişinin özel hayatının allak bullak olacağına işaret etmektedir. Kişiyi güçsüzleştiren yaşantının geride bırakılması için harcanılan çabanın yada gün içerisinde sürekli hayatı daha fazla kolay hale getirmek için uğraş verdiğini işaret etmektedir. Sakin yada huzurlu bir hayat yaşama arzusunu işaret etmektedir. Dikkatli olmak konusunda bir uyarı olarak işaret etmektedir.

Rüyada Mavi Işık Görmek zorlukla hasret duyduğu varlığa ve zahmetle elde ettiği hassasiyeti yada parasal yükü olan dosttan uzaklaşacağına veya zorlukları aşarak hak ettiği toplu paraya şeklinde işaret etmektedir. Her türlü acının dinmesi yada her türlü yaranın iyileşip ve kapanmasını işaret etmektedir. Rüya gören kişi doğru yoldan çıkmadığı süre içerisinde Allah kendisinden yana olacak veya işlerin en çok çıkmaza girdiği anda bile kendisine el uzatarak onu yaşadığı cehennemden yada karanlıktan çekip kurtarmayı işaret etmektedir.

Rüya gören kişinin geçmişte yaşadığı tüm kötü tecrübelerden ve acılardan yada sıkıntılardan veya onları kafasından atmak sureti ile tamamen uzaklaşacak ve yaşadığı günlerin tadını çıkarmaya başlamasını işaret etmektedir. Muradına ereceğine nail olacağına ve korkularınızdan kurtulmanızı işaret etmektedir. Rüyada Mavi Işık Görmek her türlü bir zorluğu yenip rahata ereceğine ve dalaletten kurtulacağına yada geçim kolaylığını işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1771