Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Göz Görmek

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada mavi göz görmek,size nazar değdiren birine, çevrenizde kötü kalpli kişilerin olduğuna, size imrenen kişilerin olduğuna, yaşam tarzınızı değiştireceğinize işaret eder. Evinize büyü yapıldığına, kara bulutların üzerinizde dolaştığına, hastalığınız varsa kısa sürede iyileşeceğinize, çok güvendiğiniz bir dostunuzun güveninizi sarsacağına işarettir. Yaptığınız hataların bedelini ödeyeceğinize, hakkınızda yalan yanlış şeyler söyleyen kişilere işarettir. Söylediğiniz yalanların sizi zor duruma düşüreceğine, ruhsal yönden bazı sorunlarınızın olduğuna, çok şaşıracağınız bir olay yaşayacağınıza ve etkisinin uzun süreceğine işarettir.

Yeni işler kuracağınıza, çalıştığınız mevkinizin yükseleceğine, evlilik yolunda ilk adımı atacağınıza, kısmetinizin artacağına işaret eder. Ayrıca evliyseniz çocuğunuzun kız olacağına, size haksızlık yapacak olan patrona, her zaman kendi bildiğiniz okuduğunuza işaret eder. Ağır bir hastalık geçireceğinize, uzun süredir görmediğiniz arkadaşınızla buluşacağınıza, büyük bir heyecanla beklediğiniz bir haberi alacağınıza işarettir.

Dürüst bir insan olduğunuzdan dolayı insanların size güvendiğine, karşınıza birçok fırsat çıkacağına ve onları iyi bir şekilde değerlendireceğinize işaret eder. Mutlu bir yuva kuracağınıza, hayırlı işlere imza atacağınıza, biriyle çok kötü şekilde kavga edeceğinize, size destek verecek olan birine işarettir. Değişime ihtiyaç duyduğunuza, her geçen gün hayal ettiğiniz hayata kavuşacağınıza, umutla beklediğiniz bir işin gerçekleşeceğine işarettir.

Aynı zamanda ailenizle geçireceğiniz güzel zamanlara, yakın arkadaşlarınızla aranızda çıkan bazı tartışmalardan dolayı aranızın bozulacağına işarettir. Hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacağınıza, birtakım konularda karar veremediğinize, şan şöhret sahibi olacağınıza işaret eder. İş seyahatine çıkacağınıza, geçim sıkıntısından kurtulacağınıza, bir imtihandan geçeceğinize, hayallerinize kavuşma yolunda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder. İş hayatınızda verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza, size iki yüzlü davranan kişilere, dünya hayatından vazgeçip manevi hayata yöneleceğinize işarettir.

Rüyada mavi göz hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Yakında müjdeli bir haber alacağınıza, bol kazanç sağlayacağınız işlere, kısmetinizin bol olacağına işaret eder. Kimi zaman size miras kalacağına ve zengin olacağınıza, aldığınız yanış bir karardan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, aşk hayatınızda mutlu başlangıçlar yapacağınıza işarettir. Yakınınızı kaybedeceğinize, hayatınızı planladığınız gibi yaşayacağınıza, size saklanması için verilen bir sırrı ifşa edeceğinize işaret eder. Birine emanet olarak verdiğiniz bir eşyayı geri alamayacağınıza, şımarık davranışlarda bulunduğunuza işaret eder. İşlediğiniz günahlardan tövbe edeceğinize, kötü arkadaşlarınızdan uzak durmanız gerektiğine, para konusunda daha tutumlu davranmanız gerektiğine işaret eder.

Hayata karşı bakış açınızı değiştireceğinize, çok rahat yapabileceğinizi düşündüğünüz işlerin aslında göründüğü gibi kolay olmadığına işarettir. Sevdiğiniz arkadaşınızın sizi arkanızdan bıçaklayacağına, eğitim hayatında başarılı olacağınıza, sürpriz olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Tüm dertlerinizi ve üzüntülerinizi arkanızda bırakacağınıza, kötü niyetli kişilerin etrafınızda dolaştığına, üzerinde durmaya değmeyecek şeyleri dert ettiğinize işarettir. Sizi kıskanan insanların size zarar vermek istediğine, yaptığınız iyiliklerin karşılığını görmediğinize, hep nankörlüklerle karşı karşıya kaldığınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3026