Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Göz Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada mavi göz görmek, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve derinden etkileyecek bir kişi ile karşılaşacağına rivayet edilir. Kişinin bir kere gördükten sonra bir daha aklından çıkmayacağı ve ona yakın olmak için elinden geleni yapacağı bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüyada mavi göz görmek, kişinin aklını başından alacak ve yıldırım aşkı ile çarpılacağı biri üzerinden açıklanır.

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek

Rüyada mavi gözlü kadın görmek, şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz ve başarısız olacağına, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olacak olayların yaşanacağı bir dönemin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına ve ağız tadı içinde istediği gibi bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Birini Görmek

Rüyada mavi gözlü birini görmek, bolluk, bereket ve şans olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin neşesini ve huzurunu yerine getirecek olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin hayırlı haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada mavi gözlü erkek görmek, mutluluk ve başarı ile yorumlanır. Kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, umutlarının yeşereceği, işlerinin yoluna girmesi ile huzurunun ve ağız tadının yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine rivayet edilir. Öte yandan da kişinin geleceği için hayırlı ve isabetli adımlar atacağına bu sayede ilerleyen yaşlarda zengin bir hayata kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Mavi Göz Görmek sayfası 30/08/2020 19:33:01 tarihinde 6940 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2264