Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Gömlek Giymek

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Mavi Gömlek Giymek, rüyada mavi gömlek giydiğini görmek bir hastalıktan kurtulacağına, huzurlu bir hayat süreceğine ve sakin bir yaşantıya işaret etmektedir. Rüyasında mavi gömlek giydiğini gören kişinin arkadaş çevresinde ona yardımcı olup iyiliğini düşünen çok sayıda erkek arkadaş var demektir. Kişi çok iyi bir aileye sahiptir anlamına gelir. Kişinin kendisini her zaman güvende hissettiğinin ve mutluluğunu paylaştığının göstergesidir mavi gömlek. Rüyasında mavi gömlek gören kişi yakın zamanda güzel bir haber alacak demektir. Aynı zamanda bu haber yeni doğan bir erkek evladın müjdesi de olabilir demektir. Kişi bir deniz yolculuğuna çıkabilir anlamını taşır. Temiz ve güzel bir mavi gömlek her zaman iyiye işarettir. Eski ve yırtılmış mavi gömlek giydiğini görmek, geçmişle ilgili bir bağın kopmamasından dolayı kişinin özellikle aile hayatına yönelik ciddi bir sıkıntı çekileceğinin habercisi diye yorumlanabilir.

Rüyasında kalabalık bir pazar yerinden mavi bir gömlek aldığını görmek, hayat arkadaşından güzel bir hediye alacağını ifade eder. Aile içinde ummadık güzel bir sürprizin olabileceğinin işaretidir. Bu rüyayı görmek aynı zamanda eve gelecek saygın misafirleri de işaret eder. Mavi gömlek satın almak itibar anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi çalıştığı iş yerinde veya kendi işinde ulusal yada uluslararası anlamda kariyer yapabileceğinin göstergesidir. Kişi hastaysa yakın zamanda sağlığına kavuşur ve mutlu bir ömür sürer demektir. Bu gelecek sevindirici haberlere işaret eder. Evli kişiler için rüyada mavi gömlek görmek bebek sahibi olunacağını gösterir. Genellikle erkek evlat sahibi olacağına işaret eder, aynı zamanda bekar genç kızlar için de aklı başında, geleceği parlak iyi bir eşle evleneceklerini ifade etmektedir. Psikolojik açıdan kişinin kimliğiyle ilgili bir sıkıntı yaşadığını ve kendini olduğundan daha farklı göstermek istediğini ortaya koymaktadır. Görünüşünden hoşlanmayan veya insanlara karşı kendisinde olmadığı halde olmuş gibi gösterilen hareketlere işaret eder.

Rüyasında mavi gömlek gören kişinin hem meslek hem de özel hayatındaki değişiklikleri işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında karşılaşacağı bazı sorunlara rağmen ilerlemeyi ve başarılı olmaya devam edeceğine yorumlanır. İş hayatında daha yüksek bir mevkiye getirileceğini işaret eder. Rüyayı gören kişi, sevdiği kişiyle çok mutlu bir birliktelik yaşayacak demektir. Kişi vatanına ve milletine hizmet edeceği önemli bir kariyere sahip olacağına ve herkesin yapamayacağı kadar özel bir görevi yerine getirmeye layık görüleceğine yorumlanır. İşinde yükselmeye, itibar ve ün sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada mavi gömlek hediye ettiğini görmek, yaşadığı üzüntüleri, sıkıntıları ve zorlukları atlatmasına vesile olacak güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Müjdeli ve sürpriz haberler alınacağına işaret eder. Mavi gömlek ütülediğini gören kişinin yaşamındaki zorlukları aşmaya çalışacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi hayatındaki aksilikleri gidermeden mutlu ve başarılı olacağına inanmayacağından, sorunlarla mücadele ederek amacına ulaşacaktır diye yorumlanır. Rüyasında mavi gömlek aldığını gören kişi sevdiğinin gönlünü alacak ve diğer taraftan düşmanlarına karşı zafer elde edecek anlamına gelir. Ayrıca hedefine doğru ve emin adımlarla ilerlemeye ve sonunda başarılı olmaya yorumlanır. Rüyasında mavi gömlek giymiş birini görmek o gömleği giyen kişiden yardım alınacağına ve o kişi hakkında hayırlı haberler çıkacağına yorumlanır.Kişinin çevresindeki birinin hem ev hayatında hem de iş hayatında çok güzel değişiklikler yaşanacağını işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4438