Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Mavi Boncuk Görmek, Bir kişinin rüyasında mavi boncuk yani nazar boncuğu takması, bazı rüya tabiri yapan alimler tarafından evliliğe işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Mavi boncuk takan kişi ya evlenir veya büyük bir kısmete kavuşur. Bazı alimler ise, rüyada görülen mavi boncuğun şans ve paraya işaret eder şeklinde tabir etmektedirler. Rüya sahibi bol nasipli ve kazançlı bir dönemden geçtiğine işaret eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında elinde mavi boncuk tuttuğunu gören kişinin ise, hidayete erdikten sonra yanlış yollara ve kendisine yakışmayacak boş işler ile meşgul olan bir kişiye işaret eder şeklinde yorumlamaktadırlar.

Mavi boncuk ile ilgili rüya yorumları rüya sahibinin durumuna göre farklılıklar gösterse bile İslam inancına göre, mavi boncuk gibi cisimlerden herhangi bir şey için koruma beklemek batıl sayılmaktadır. Dinen hiç bir bağlayıcılığı yoktur. Dahası günahtır. Bu sebepten derin ilim sahibi alimler rüyada görülen mavi boncuğu doğru yoldan ayrılmaya veya itikatlı, inançlı ve iyi ameller işleyen bir Müslüman iken inancının yada ibadetinin eksildiğine işaret eder şeklinde tabir etmektedirler.

Rüyada küçük ama bol miktarda görülen mavi boncuklar, bol paraya veya bol şansa işaret etmektedir.

Rüyasında mavi boncuğun kırıldığını görmek ise, bazı alimlere göre, şansın bahtın açılacağı şeklinde yorumlansa bile, bazı alimlere göre, hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında mavi boncuk satın aldığını görmek, uzun zahmetler vererek uğraş verdiği bir amacına kavuşacağı, veya uğraşının karşılığını çok yakında alacağına işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5507