Rüya tabiri ara

Rüyada Mavi Balık Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada mavi balık görmek rüya sahibinin kısmetli olduğuna, hayırlı haberler alacağına ve maddi kazancının artacağına işarettir. Rüya sahibi bekarsa zengin kimseyle evleneceğine, hak ettiği güzellikleri zorluk ve sıkıntılar çekerek de olsa kazanacağına şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinin bereketle dolup taşacağına, mülk sahibi olacağına şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Akvaryumda Mavi Balık Görmek

Rüya sahibinin büyük maddi kazançlar elde edeceğine ve ömrü boyunca bu kazançtan nasipleneceğine, şansının, bereketinin ve huzurunun artacağına delalettir. Rüya sahibi gireceği işlerden başarıyla çıkacak ve ailesiyle birlikte rahat bir hayat sürecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak

Rüya sahibinin almakta olduğu bir karar olduğuna, olay ve durumları iyi değerlendirirse doğru kararlar alacağına işarettir. Yeni bir iş kurma düşüncesi olan kişiler içinse bu işin hayırlı olacağına ve beklediğinden daha çok kazanç sağlayacağına ve çevresinde itibar kazanacağına delalettir.

Rüyada Mavi Balık Yemek

Rüya sahibinin çektiği maddi sıkıntıların son bulacağına, parasının değerinin ve bereketinin artacağına, hastalık ve sorunların biteceğine ve ailesiyle huzurlu, rahat ve sağlıklı yaşam süreceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Balık Görmenin Hayat Etkileri

Rüyada mavi balık gören kimselerin gerçek hayatta özgürlüğüne düşkün, hayatta hedefleri olan fakat geleneklerinden ve alışkanlıklarından vazgeçemediği için istek ve arzularına kavuşamayan kişiler olduğu psikolojik olarak yorumlanmıştır. Karakteristik özellikleri bakımından sıkıntıya gelemeyen ve üzerinde baskı hissetmeye tahammülü olmayan kişilerin görmesi muhtemeldir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2421

Rüya Sitesi Linkleri