Rüya tabiri ara

Rüyada Maskeli Adamlar Görmek

Şubat 8, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada maskeli adamlar görmek ihtiyaç duyulan bir anda yalnız bırakılacak olmaya yorumlanır. Kişinin dostlarıyla düşmanlarını daha iyi fark edeceğine, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine tabir edilir. Kişinin çevresi tarafından dışlanacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına yorumlanır. Geçmişteki popüler yaşantıdan eser kalmayacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada maskeli silahlı adamlar görmek Gören kişi dünya hayatını gözden geçirmeli ve yaptığı hataları tekrar etmemelidir ve bu rüya korkulandan emin olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüya sahibi yaptığı hataların farkına varır ve pişmanlık duyar demektir. Bu rüya kişinin gaflet halinden uyanması ve gerçekleri görmesidir. Rüyayı görenin tövbesi makbul olur.

Rüyada maskeli yüz görmek aile içinde çekilen yalnızlığa alamettir ve özellikle kişinin anne veya babasından ilgi görmeyeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına işaret eder. Önemsenmemek ve dikkate alınmadan yaşamanın neticesinde kişinin iş yaşantısının da, sosyal yaşantısının da aynı şekilde sorunlu olacağına yorumlanır.

Rüyada yüzü maskeli adamlar görmek başka insanlarla yapılan anlaşmalarda ve işlerde hileye ve yalana başvurulduğuna işaret eder. Yapılan hatadan dönülmediği takdirde uğursuzluklarla karşılaşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada maskeli adamlardan kaçmak çok büyük bir sevap işlemek ve bunun sonucunda hayır duası almak demektir. Kişinin elindekileri paylaşmak suretiyle başkalarının yarasına da merhem olacağını, iyilik yaparken göstermelik değil, içinden gelerek yapacağını bildirir. addi rahatlık anlamına gelen rüya, kabul gören işler yapmak, başkalarının nazarında iyi kalpli ve vefalı biri olarak bilinmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada siyah maskeli adam görmek rüya sahibinin işlerinde daha yetkin bir kişiden sürekli akıl alacağına ve onun yönlendirmesi ile adım atacağına yorulur. Bir ustadan iş öğrenmek anlamına gelir ,yüzü siyah maskeli adam görmek rüya sahibinin sahip olduklarında gözü olan, onları elinden almanın yollarını arayan ve planlarını yapan bir takım kimselerin olduğu şeklinde ifade de edilir.

Rüyada kar maskeli adam görmek gören kişinin üzülmesine ve ağlamasına neden olacak maddi bir kayıp yaşayacağına ve bunun maneviyatını büyük oranda etkileyeceğine işaret eder. Parasal değerinden çok kendisi için anı değeri büyük olan bir şeyden olacağına ve çok büyük mutsuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada maskeli silahlı adamlar görmek gören kişinin anaç yapısına işaret eder ve rüya sahibinin koruma içgüdüsünün çok yüksek olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdiklerinin sağlığını, güvenliğini, mutluluğunu ve rahatını her şeyden üstün tuttuğuna, onları her zaman kanatlarının altına almak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada maskeli birinden kaçmak gören kişinin kendisine güven vermeyen hiçbir yere gitmeyen, hiçbir işe atılmayan ve hiçbir söze itimat etmeyen kimse olduğu ve kendisini sağlama almadan tek adım atmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin mesleki menfaatlerine değer verdiğine, risklerden kaçındığına ve kaybetmekten çekindiğine yorulur ve her zaman temkinli olmaya çalıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada maskeli kadın görmek kavgalı bir evlilik hayatı olanların ilişkilerinde yeniden sulh ortamının sağlanacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine de alamet olduğu gibi, yeni bir işe girmenin, kişinin yaşamına yeni bir yol çizmesinde yardımcı olacak gelişmelerin de müjdecisidir.Rüyada yüzü maskeli kadınlar görmek kişinin lüks ve konforlu bir yaşamın özlemini duyduğuna, ileride rahat edebilmesi için şimdiden çok çalıştığına ve mücadele ettiğine alamet eder.

Rüyada maskeli insanlar görmek gören kişi sıkıntı ve üzüntü yaşıyorsa eğer bu rüya tüm sıkıntıların yakında biteceğine, huzura ereceğine, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bu rüya bazen de bazı hastalıklar geçirileceğine fakat daha sonra bu hastalıklardan kurtularak şifa bulunacağına da işaret eder.

Rüyada maske takmış birini görmek kişinin hareketli bir yaşamın ardından daha sakin bir hayat tarzı benimseyeceğini ve evcimen bir duruma gireceğini bildirir. Bir süredir agresif ve hırçın bir durumda olanlar için sakin bir dönemin geldiğini ve kişiyi tetikleyen, sinirlendiren tüm olayların sona ereceğine de işaret eder. Eğlenceli geçecek bir evlilik hayatını ve aşırı sosyal arkadaş çevresini de belirten rüya, her günün birbirinden neşeli ve keyif içinde geçeceğinin müjdesini verir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3471