Rüya tabiri ara

Cover Image

Maske

Mayıs 24, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Maske Görmek

Rüyada maske görmek, maske rüyası başkalarının duymasından rahatsız olacağınız sizin için büyük önem arz eden olayların açığa çıkacağını ifade eder. Bu rüyayı gören kişiler, oldukça zor şartlar altında yaşamlarını sürdürme mücadelesi verdikleri gibi kendilerine ait olan manevi değerlerini de saklama konusunda başarısız olurlar. Rüyada görülen maske bazen de kişiliğinizi saklı tutmaya, iş hayatınız ve sosyal yaşamınızda insanlardan size ait olan gerçekleri sunmaktan kaçınarak bu korkularınızla yaşamaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, arkalarından sıkça dedikodu yapılacak ve olumsuz eleştirilere hedef gösterilecek hatalara yer vererek insanların kötü söylemlerinden uzak duramazlar. Maske rüyası rüyayı gören kimse için uyarı mahiyeti de içerip kişinin çevresine karşı son derece dikkatli olup kendisine yönelik yapılacak saldırılara karşı kendisini koruma altında tutabilmelidir. İçeriğinde bir çok anlamı barındıran maske rüyasının tüm ayrıntılarını paylaşmaktayız. Sizlerde görmüş olduğunuz rüyalarınıza anlam katmak istiyorsanız bizleri takip etmeye devam edin…..

Rüyada Yüzünde Maske Görmek

Rüyada yüzünde maske görmek, bu rüya size özel bilgi, beceri ve yeteneklerinizi bulunduğunuz iş hayatınızda ortaya koymaya, elinize geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye işaret edilir. Rüyasında yüzünde maske gören kimseler, hayata yönelik önemli olan bir çok gerçeği çevresindeki insanlardan sakladıkları gibi kendilerine kurtuluş yolu olarak gösterecekleri fırsatları da lehlerine çevirmek için büyük uğraş verirler. Yüzünde maske rüyası için son olarak ta kolay yollarla zahmetsiz elde edilen kazanç şeklinde anlamları söyleyebiliriz.

Rüyada Maske Takan Birini Görmek

Rüyada maske takan birini görmek, bu rüya saklı tuttuğunuz sizin için olumsuz çağrışımlar içeren sıkıntıların bir bir açığa çıkacağını ifade eder. Bu rüyayı gören kimseler, yaptıkları yanlış işlerin pişmanlıklarını yaşayarak kendi hatası yüzünden bir çok sevdiğini de kaybetme noktasına gelir. Rüyada maske takan birini görmek, aynı zaman da ticari anlamda yapılan savaşları, maddi anlamda sizi zayıf duruma sürükleyecek düşmanları, ganimette düşüşe geçileceğini ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da kişini çok fazla kaderciliğe önem vererek manevi yaşantısını farklı yönlere sürükleyeceğini de gösterir.

Rüyada Maske Taktığını Görmek

Rüyada maske taktığını görmek, bu rüya kişinin gerçek yüzünü ailesi dahil tüm çevresinden saklı tutarak insanlara sadece çıkar amaçlı yaklaştığını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler, kimseye değer vermedikleri gibi insanları sadece çıkar amaçlı görürler. Maske taktığını görmek, bazen de korunmaya, yaşadığınız hayata değer vermeye, insanların yaptıkları yanlış işleri ve kötülüklerin etkisi altında kalmamaya ifade edilir.

Rüyada Maskeli Baloya Katıldığını Görmek

Rüyada maskeli baloya katıldığını görmek, zor ve sıkıntılı günleri geride bırakmaya, yaşadığınız zorlu süreci acı çekmeden atlatmaya, hayatta tutunabilme başarısını kazanmaya yorumlanır. Rüyada maskeli baloya katılmak, bazen de yaşadığınız üzücü olayı çevrenizdeki insanlara bağlayarak sevdiğiniz kimselere kırıcı sözlerde bulunacağınıza tabir edilir. Bu rüya için verilecek zorlu karar ve kendinizi her anlamda hazır hissetmeniz şeklinde anlamlarda ekleyebiliriz.

”’ EVDE KAL TÜRKİYEM”’

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4920

Rüya Sitesi Linkleri