Rüya tabiri ara

Cover Image

Masaj Yapmak

Mayıs 16, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Masaj Yapmak

Rüyada masaj yapmak, masaj yapmak, rüyası daha çok gönül ilişkisini, hareketli geçen aşk hayatını, karşı cinse beslenen duyguları içerir. Rüyasında masaj yaptığını gören kimse, çekingen ya da içine kapanık olmaktan çok sosyal çevrede kendisini gösterebilen, bulunduğu ortama kolayca alışan, hoşlandığı ya da sevdiği şeylere karşı olumlu düşüncelerini açıklamaktan geri durmayan kimsedir. Masaj rüyası aynı zaman da ruhsal ve fiziksel rahatlığa, yorucu hayatın zorluklarını bir an da olsa unutmaya çalışmaya, kısaca kişinin kendisine vakit ayırmasına işarettir. Uyarı anlamı da içeren masaj yapmak, rüyası yakın zaman da hem kendi sağlığınız hem de ailenize gereken değeri verebilmeniz içine kısa sürelide olsa tatile çıkmanızı, bulunduğunuz hayattan uzaklaşarak kendinizi huzur bulacağınız etkinliklere yönlendirmen izin gerektiğini gösterir. Bu rüya hanenize uzaktan gelecek hoş bir bayanı, o kimseyle geçireceğiniz güzel anıları da içerir. Masaj yapmak tabiri içeriğinde olumsuz eylemler içermediği gibi kişinin sağlığı ve sosyal yaşamı açısından hayatını daha da güzelleştirmesi adına verilen küçük uyarı biçimidir.

Rüyada Masaj Yaptırdığını Görmek

Rüyada masaj yaptırdığını görmek, rüyasında masaj yaptırdığını gören kimse, fiziksel değerlere son derece önem veren zamanının büyük bölümünü sporla ve antrenmana geçiren bilinçli kimsedir. Rüyada masaj yaptırdığını görmek, fiziksel olduğu kadar ruhsal doymuşluğu, huzuru, sakin geçilen hayatı, hayatın stres ve sıkıntılarından tamamen uzak rahat yaşamayı içerir.

Rüyada Sırt Ovmak

Rüyada sırt ovmak, sırt ovmak, yorucu geçen iş hayatını, sosyal yaşamı, karmakarışık ruh halini, kişinin dengesiz hayat yaşamasını içerir. Rüyasında sırt ovduğunu gören kimse, içinde yaşadığı huzursuzluğu çevresine de aktararak, insanların her anlamda zarar görmelerine sebep olurlar. Bu rüya için pişmanlık, acı çekmek tabirlerini kullanabiliriz.

Rüyada Vücudu Yağlamak

Rüyada vücudu yağlamak, vücudu yağlamak, rüyası insanların gözünde sevilip sayılmaya, kişinin yaptıkları ile toplumda değer görmesine, hayata karşı barışık olmaya yorumlanır. Rüyasında vücudunu yağladığını gören kimse, bir çok alanda kendisini geliştirmiş, eğitime ve öğrenime açık, hayatın büyük karesini yardım yaparak süslemiş bilinçli kişilerdir.

”’EVDE KAL TÜRKİYE’M”’

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2991

Rüya Sitesi Linkleri