Rüya tabiri ara

Cover Image

Masaj

Mayıs 13, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Masaj Görmek

Rüyada masaj görmek, masaj rüyası olumlu olduğu kadar olumsuz durumları da içerir. Bu rüyayı gören kimseler zahmetli ve sıkıntılı giden hayatlarının ardından huzura ve esenliğe ererek tüm dileklerine kavuşurlar. Masaj rüyası yorucu iş hayatının ardından kendinize ve ailenize ayırdığınız hoş vakitleri, dost akraba ziyaretlerini, sizin çevreye olan yaklaşımlarınızı içerir. Rüyasında masaj yaptığını ya da yaptırdığını gören kimse, keyif alacağı ve başarılı olacağına inandığı işlerde yer alarak bu anlamda kendisini geliştirme şansını da elde eder. Masaj tabiri evli kimseler içinse olumsuz kötü durumları, eşinizle yaşayacağınız sorunları, aile bağlarının kopma noktasına geleceğini içerir. Bu rüya hakkında olumlu ya da olumsuz anlam ifade edebilmemiz için rüyanın görülüş şeklinin iyi şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Rüyada görülen masaj ifadesi hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz rüyanın uyarıcı mahiyeti olduğunu dile getirmiş gören kimselerin hayatlarını daha da güzelleştirmek için edinecekleri yardımın olacağını ifade etmişlerdir.

Rüyada Masaj Salonu Görmek

Rüyada masaj salonu görmek, rüyada görülen masaj salonu tabiri daha çok iş hayatınızı, farklı sektörlerde yer alacağınızı, işlerinizi kısa zaman da büyüteceğinizi ifade eder. Masaj salonu rüyası aynı zaman da sosyal yapıyı, kültürel etkinlikleri, yorucu hayattan biraz olsun uzak durabilmek adına yapılan etkinlikleri simgeler. Bu rüya özellikle bekar kimseler içinde hayırlı kısmeti, yapılacak evlilikleri işaret eder.

Rüyada Masaj Aleti Görmek

Rüyada masaj aleti görmek, masaj aleti, rüyası daha çok kişinin iş hayatını daha da güzel kılmak, teknolojik olarak bir çok zorluğu atlatabilmek adına verdiği uğraşlarını gösterir. Rüyada masaj aleti görmek, aynı zaman da maddi kazancı, edinilecek gücü ve kudreti, her türlü kazancı elde tutmayı ifade eder.

Rüyada Masaj Yapmak

Rüyada masaj yapmak, masaj yaptığını görmek rüyası, zahmetli yapılan işler, güçlüğü, sıkıntının ve çilenin üstüne düşmeye, kendinizi bir çok konuda kötü hissedeceğinize yorumlanır. Rüyada masaj yaptığını görmek, el becerisini, kalıcı bir çok esere imza atmayı, kendinizi günden güne güzel kılacak topluma kalıcı değerler bırakmaya ifade edilir.

Rüyada Masaj Yaptırdığını Görmek

Rüyada masaj yaptırdığını görmek, bu rüya vücut sağlığına dikkat eden, zamanının büyük bölümünü spora ve sosyal etkinliğe ayıran kimselere yorulur. Rüyasında masaj yaptırdığını gören kimseler, sosyal çevrelerinden bağımsız yaşayarak hayata bu anlamda değer verme aşısını yaparlar. Masaj yaptırmak, rüyası bazen de endişe ve korkuya, yenilgiye, acı sona, başarısızlığa sembol edilir.

”’EVDE KAL TÜRKİYE’M”’

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1443