Rüya tabiri ara

Cover Image

Masa Silmek

Mayıs 6, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Masa Silmek

Rüyada masa silmek, masa silmek rüyası sizden beklenileni yerine getirmeye, size güvenen insanların güvenlerini boşa çıkarmamaya, öz verili çalışmaya yorulur. Rüyasında masa sildiğini gören kimse, iş hayatının zorluğuna yahut kolay yanlarına bakmaksızın kazancını helal yollarla elde etme arzusuyla yaşayarak hayırlı birey olarak yaşamına devam eder. Masa silmek, rüyası bayanlar için evliliğe işaret edilirken, erkekler içinse yeni iş hayatını, ele geçilecek fırsat kapılarını, yüklü kazançları simgeler. Borçların sonlanması, hastalıkların son bulması, hayırlı kısmet kapıları, şeklinde de yorumlanan masa silmek, rüyası gören kimseler için son derece hayırlı ve güzel rüyalar biçimidir. Masa silmek rüyası hakkında ünlü rüya alimlerimiz de görülen rüyanın insanlar için hayırlı olup gören kişinin kısa zaman da tüm dert ve sıkıntılarından arınacağına, kendisi ve ailesi için hayırlı haberlere nail olacağını ifadelemişlerdir.

Rüyada Tahta Masa Silmek

Rüyada tahta masa silmek, tahta masa silmek, rüyası gücü ve kuvveti, alın teri dökülerek yapılan işlerin, cefanın sonunda yaşanılacak sefayı simgeler. Rüyasında tahta masa sildiğini gören kimseler, hayatlarını ve elde ettikleri kazançlarını kimseden destek almadan kendi zorlukları ve zahmetleri ile elde ederek maddi ve manevi her değerin kıymetini bilmişlerdir. Tahta masa silmek, rüyası bazen de hayırlı ve güzel habere, keyfin yerine gelmesine, korkularınızı yenmeye ifade edilir.

Rüyada Kirli Masa Silmek

Rüyada kirli masa silmek, kirli masa silmek rüyası, geçmişten bu yana süre gelen bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimseler hayatlarını yeniden kurabilme mücadelesi içine girmiş, elindeki fırsatları lehine çevirmiş her türlü olaydan kazanç sağlamış kişilerdir. Rüyada kirli masa silmek, bazen de kesenize uygun küçük çaplı açtığınız iş yerinizde gün geçtikçe büyüyerek kazancınızı arttıracak konuma ereceğinize ifade edilir.

Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek, masa rüyası iş hayatına gereğinden fazla önem veren, kariyer hayatını bir çok karesini başarılarla süslemiş çalışkan, başarılı kimseleri simgeler. Bu kişiler, çalışmaktan ve ilerlemekten yılmamış hayatına renk getirecek gücü ve başarıyı daima omuzlarında hissetmiştir.

”’ EVDE KAL TÜRKİYE’M”’

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2613