Rüya tabiri ara

Cover Image

Masa

Temmuz 29, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Masa Görmek Ne Demek?

Rüyada masa görmek, masa rüyası gören kişinin iş hayatına, çalışma hayatında kazandığı becerilerine, işle ilgili evraklarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, son derece disiplinli, işine gereğinden fazla önem veren, iş hayatıyla özel hayatını aynı safhada tutmayan kimselerdir. Masa görmek, rüyası bazen de hanede kalabalık misafire, hoş sohbete, sevdiğiniz kimselerle aklınızda kalacak güzel anılar yaşayacağınıza ifade edilir. Rüyada içi yemek dolu tabakların olduğu masa görmek, hayatı keyifli ve lüks içinde yaşamaya, her türlü sıkıntıdan ve maddi zorluktan uzak olmaya, yorumlanırken, içi boş tabak dolu masa görmek, ise yoksulluğa, geçim sıkıntısına, rızkın günden güne azalacağına yorulur. Rüyada masa görmek, bazen de kariyer hayatınızda yükselişe, önemli konumlara gelmeye, itibar görerek saygınlığınızı artmasına ifade edilir. Masa rüyası hakkında son olarak ta gören kişinin sevdiği kimseyle birlikte olabilmek için vereceği kararlılık mücadelesini, evlilik yolunda atacağı adımda unutulmaz ana sahip olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Kırık Masa Görmek

Rüyada kırık masa görmek, rüyanızda görmüş olduğunuz kırık masa sembolü, mal kaybı yaşamaya, birlik ve düzenin bozulmasına, maddi sıkıntıya düşmeye, girdiğiniz her işte hüsrana uğrayarak hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Rüyada kırık masa görmek, bazen de gereksiz tartışmalara sebebiyet vermeye, dertsiz başınıza dert açmaya, ilerde pişmanlık duyacağınız işlere kalkışmaya ifade edilir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, iyilik ve güzelliğe, doğru yolu bulmaya, haramdan ve kötülükten uzak olmaya, ömrünüzü arzuladığınız şekilde hayırlı geçirmeye yorumlanır. Rüyasında tahta masa gören kimseler,eli açık yardım sever, manevi inancı yüksek, güç ve kudret sahibi haksızlığın karşısında olan kimselerdir. Rüyada tahta masa görmek, bazende her konuda rahata ermenize vesile olacak bilge olan bir kimseden el almaya, iş konusunda tecrübe edinmeye, açılan kapılar ile fırsatları genişletmeye ifade edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, bu rüya haneye gelecek misafire, güler yüzlü sohbetlere nail olmaya yüzünüzün gülmesine ifade edilir. Rüyasında masa örtüsü gören kimse, mutlu olacağı güzel olaylarla karşı karşıya kalıp hakkında hayırlı ve güzel olan bir çok etkinlik içinde yer alır. Rüyada masa örtüsü görmek, bazen de belli bir gurup ya da sınıfa önderlik yapmaya, insanlara iyiyi ve güzeli aşılamaya, paylaşmanın değerini hatırlatmaya ifade edilir.

Rüyada Masa Taşımak

Rüyada masa taşımak, bu rüya iş hayatınızda ya da ev durumunuzda yapacağınız değişikliğe, hayatınıza yenilik getirecek eylemler içinde yer alacağınıza yorulur. Rüyasında masa taşıdığını gören kimse, mutlu olacağı yeni kazanç kapılarına yönelerek hem kendisi geliştirme, hem de ailesine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilme şansını elde eder. Masa taşımak, bazen de can sıkıntısına, bulunduğunuz mekanda zamanın geçmesini sağlayacak eylemlere yöneleceğinize ifade edilir.

Rüyada Masa Temizlemek

Rüyada masa temizlemek, rüyasında tahta masa temizlediğini gören kimseler, hayatlarını yeniden kurabilme mücadelesi içine girmiş, elindeki fırsatları lehine çevirmiş her türlü olaydan kazanç sağlamış kişilerdir. Rüyada tahta masa temizlediğini görmek, kimi zaman da kesenize uygun küçük çaplı açtığınız iş yerinizde gün geçtikçe büyüyerek kazancınızı arttıracak konuma ereceğinize ifade edilir.

Rüyada Masa Hazırlamak

Rüyada masa hazırlamak, masa hazırlamak, rüyası kişinin geleceğini garanti altına alacak, beklentilerine ulaşmasına vasıl olacak güzel olaylarla karşı karşıya kalacağını işaret eder. Rüyasında masa hazırladığını gören kişiler, bekleyişlerinin ve çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alacağı gibi kazancını da hayırlı ve güzel işlerde kullanacaktır. Rüyada masa hazırlamak, bazen de haneye gelecek misafire, heyecanlı bekleyişe, yaşanılacak olaylardan dolayı sevincinizi saklamamaya durumuna ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

803

Rüya Sitesi Linkleri