Rüya tabiri ara

Cover Image

Martı

Temmuz 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Martı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada martı görmek, martı rüyası kişiye özel gelecek hayırlı ve güzel habere işarettir. Bu rüyayı gören kimseler, canlarını sıkacak her türlü sorunlardan zahmetsiz şekilde kurtulma şerefine nail olacaklardır. Martı rüyası hoş görülü, kibar dilli, nerede ne yapması konusunda tecrübeye sahip, yaşamın bir çok karesinde tecrübe kazanmış kimselerin yanında yer alacağınızı da gösterir. Bu rüya kimi zaman da uzaktan gelecek hayırlı habere, bekar kimseler için kısmete, evli kimseler içinse bebek müjdesine tabir olunur. Rüyasında birden fazla martı gören kimse, işlerinde umduğu başarıya zahmet çekerek ulaşma şerefine nail olup elde ettiği kazançlarının bir kısmını ihtiyaç sahibi kimselerle kullanır. Martı sembolü manevi olarak ta inancı ve imanı kudretli kimselere, secde etmeye, Allah’ın birlik ve beraberliğine inanmaya, doğru yoldan sapmadan hayatı muvaffak kılmaya ifade edilir. Martı rüyası hakkında son olarak ta zengin ve güzel bir kadına, bol nimete ulaşmaya, cömert kimselerden olmaya, ağır baskısı ile herkesi kendisine çekebilen kimselere tabir edilir.

Rüyada Martı Yavrusu Görmek

Rüyada martı yavrusu görmek, rüyasında martı yavrusu gören kimse dünya mallarından ve ganimetlerinden bolca faydalanarak hayatının her karesini dolu doluya yaşama şansını elde eder. Bu rüya kişinin başarılı oluşunu, şansını, dostluk kurduğu kimselerle sağladığı birlikteliğinin sembolüdür. Rüyada martı yavrusu görmek, kimi zaman da müjdeli habere, keyfinizin yerine gelmesine, kendinizi huzurlu hissedeceğinize ifade edilir.

Rüyada Martı Sürüsü Görmek

Rüyada martı sürüsü görmek, bu rüya kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntıları ve zorlukları bir bir atlatarak rahat nefes alacağına, kazancını günden güne arttırma şansını bulacağını işaret eder. Rüyada martı sürüsü görmek, bazen de amaçsız yere toplanmış kalabalığa, ağız tadınızın kaçmasına, çevrenizde oluşan olaylara ve bu olaylar karşısında tavrınıza ifade edilir.

Rüyada Martı Pisliği Görmek

Rüyada martı pisliği görmek, rüyada görülen martı pisliği, uğursuzluğa, ağız tadınızın kaçmasına, hastalığa, size ve ailenize zarar getirecek düşmanlarınızın varlığına işaret eder. Rüyada görülen martı pisliği sembolü, aynı zaman da kötümser, vurdumduymaz, aksi kimselere, bu kişilerden dolayı keyfinizin kaçacağına, kendinizi mutsuz hissedeceğinizi sembol edilir.

Rüyada Martı Yumurtası Görmek

Rüyada martı yumurtası görmek, yüklü miktarda para ve mal olarak yorumlanan rüya gören kimsenin eline geçecek fırsat kapısına yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları iş veya oynadıkları bir oyundan dolayı bir anda yüklü kazanca ulaşarak hayatını başlı başına değiştirme yoluna giderler. Rüyada görülen martı yumurtası sembolü, bazen de erkek evlat müjdesine, yüzünüzün gülmesine, hanede sevincin kat ve kat artacağına ifade edilir.

Rüyada Martı Yakalamak

Rüyada martı yakalamak, martı yakalamak, uğursuzluk ve kötülük anlamı taşıyıp bu rüyayı gören kimsenin her şeye hazırlıklı olması gerektiğini işaret eder. Rüyasında martı yakaladığını gören kimse, farkında olmadan kötü işlere bulaşarak sevdiği kimseleri ve yakınlarını bir bir kaybeder. Martı yakalamak, kimi zaman da ele geçecek fırsat kapısına, ayağınıza gelecek kısmete delalet edilir.

Rüyada Martı Öldürmek

Rüyada martı öldürmek, martı öldürmek, rüyası, hayatınızın belli karelerinde yer almış size her fırsatta zarar getirmeye çalışmış kimselerden kurtulacağınızı, hayatınızın er yada geç normal seyrini alacağını simgeler. Rüyada martı öldürmek, bazen de düşmanlara karşı galip gelmeye, başarıya, saygınlığınızı artmasına, girdiğiniz her işte zaferle galip sıyrılmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

70

Rüya Sitesi Linkleri