Rüya tabiri ara

Rüyada Manto Görmek Almak Giymek ve Kaybetmek Ne Demektir

Ağustos 20, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada manto görmek , hayatınızla ilgili önemli bir değişim yapacağınıza , yeni yere gideceğinize ve yerleşmeye işaret eder.

Bunun yanı sıra iş yeri açacağınıza , farklı bir şehre veya ülkeye gideceğinize , seyahat etmiş olduğunuz yerde kalarak oraya yerleşeceğinize delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sıkıntı içerisine gireceğinize , dertli olacağınıza yorulurken , temiz bir manto görmek mutlu ve huzurlu olacağınıza yorulur.

Rüyada gördüğünüz manto temiz ve canlı renklerde ise o zaman mutluluk içerisinde olacağınıza , sevinç dolu günler geçireceğinize işaret ederken , kirli bir manto görmek , sıkıntı ve üzüntü içerisinde olacağınıza alamet eder.

Rüyada Manto Giyinmek  Ne Demek?

Rüyada manto giydiğinizi gördüyseniz , uzun zamandan beri uğramış olduğunuz bir işi unutacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir anda olumlu olarak size geri dönüş yapacağına işaret eder.

Hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine , sürpriz gelişmeler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Manto Almak Görmek 

Rüyada manto aldığınızı gördüyseniz , maddi sorunlarınızın artık sona ereceğine , psikolojik olarak rahatlayacağınıza ve en sonunda mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Aynı zaman da kazancınızın artacağına , konforlu ve bol kazançlı bir hayatınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Manto Kaybetmek 

Rüyada manto kaybettiğinizi gördüyseniz , hem uğursuzluk hem de şansızlık olarak yorumlanır. Kişinin borçlanacağına , maddi hasara uğrayacağına ve can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.