Rüya tabiri ara

Rüyada Makyaj Malzemesi Almak

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada makyaj malzemesi almak yüzünüze farklı arkanızdan daha farklı konuşan bir insana yorumlanır. Size asıl yüzünü göstermeyen biri sonunda maskesini düşürür. Bu kişi ile aranızda geçecek olan bir konuşma sizi çok şaşırtabilir. Ne kadar da fitne fesat bir insan olduğunu anlayabilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birine de yakından tanıyınca düşündüğünüz gibi olmadığı ortaya çıkabilir.Rüyada birinden makyaj malzemesi almak eğer bir zamanlar sizi çok üzen biri varsa pişman olabilir. Büyük sorunlar biter ve yeni bir başlangıç yapılır. İç sıkıntılar biter ve hayırlı haberler gelir. Ayrılık acısı çeken ve öfke duyan kişiler bu duygularından kurtulurlar. Şansınız açılır ve ayrılık acısına son verilir. Sizin için en hayırlısı olduğunu anlarsınız. Sizi kötülüğe teşvik etmeye kalkan kişiler ile yollarınız ayrılır.

Rüyada makyaj malzemesi bulmak sizi üzen birinin yine aynı hatayı yapacağına yorumlanır. İlişkisi olanlar yarı yolda kalabilirler. Sevdiğiniz insan sizi yarı yolda bırakabilir. Yalanlar veya gizlenen başka şeyler gün yüzüne çıkabilir. Ya da maddi yönden size büyük bir zararı dokunan biri olabilir. Zamanında çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz biri ile yolarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada makyaj malzemesi çalmak dargın iki kişi varsa onların barışmasında sizin yardımınız dokunabilir. Çok büyük sevaplar kazanabilirsiniz. Yapacağınız iyilikleri sevdikleriniz unutmazlar. Ayrılan kişiler içinde sevdiğiniz insanın peşinizde koşacağına yorumlanır.

Rüyada makyaj malzemesi aramak hane içerisinde mal mülk miras konusundaki anlaşmazlıklar biter. Eğer ailenizin küs olduğu akrabalarınız varsa yeniden barış sağlanır. Yeniden birbirinize gelip gitmeye başlayabilirsiniz. Hane içerisinde mevlid okunabilir, hayırlı bir iş için toplanılabilir.

Rüyada makyaj malzemesi hediye gelmesi , büyük bir kurtuluşa yorumlanır. Çok büyük s ıkıntılar geride kalır. Büyük sorunların üstesinden gelinir. Aile içerisinde birlik ve beraberlik bozulmaz. Aile huzurunu kaçırmaya çalışan her kim varsa emeline erişemezler. Evli olan kişiler hayırlı evlatlar yetiştirirler. Onlar için ettiğiniz dualar kabul olur.

Rüyada makyaj malzemesinin kırılması bir arkadaşın ihanetine uğramak anlamına da gelir. İki yüzlü davranarak sizi kandıran biri olabilir. Ayrılan kişiler ise eski sevgilileri ile ilgili duyacakları şeye çok öfke duyabilirler.

Rüyada başkasının makyaj malzemesini görmek aile fertleri arasından küs olduğunuz biri varsa barışabilirsiniz. Ailenizin sahip olduğu mal mülk miktarında artış olabilir. Eğer aile işinde çalışıyorsanız, işlerinizin bereketi artar ve ilerletebilirsiniz.

Rüyada makyaj malzemesi satın almak, rüya sahibinin dünyevi olanla ilgileneceğine ve ahireti unutacağına tabir edilir. Bu rüya dünya peşinde koşan, kendi nefsine hizmet eden, ibadetlerini aksatan ve zamanında yapmayan, insanlara hile düşünen ve onları kandırmaya çalışan iki yüzlü bir adama işaret etmektedir.

Rüyada makyaj malzemesi satmak, bu rüya kendisi ile birlikte arkadaşlarını ve çevresini de doğru yoldan ayıran ve onların da zarar görmesine yol açan bir kimsenin varlığı ile tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi, eliyle ve diliyle insanlara zarar verir veya onların günaha girmesine sebep olur bazen de bu rüya iki yüzlülük anlamına gelir. İnsanların arkasından konuşan ve sürekli onları için kötülük düşünen bir kişinin işaretçisidir.

Rüyada makyaj yapmak, gören kişinin insanları dolandıracağına veya onları türlü hilelerle aldatacağına işaret eder. Bu rüya bazen de maneviyatın zayıflamasına dünyevi istek ve heveslerin peşinde koşmaya, kişilerin yanlış yollara sapmasına, doğru yoldan ayrılmaya, bazı günahlar işlemeye, haram para kazanmaya ve haram yollardan ilerlemeye, dünyanın zevk ve sefasını sürmeye ve ahiretten yüz çevirmeye de tabir edilmektedir.

Rüyada makyaj silmek, yüzünden bulunan makyajı silen kişi, hatalarından döner ve doğru yola erişir demektir. Bu rüya yapılan hatalara ve günahlara tövbe etmeye, yaşanan pişmanlıklara, haram olanı terk etmeye, günahkarlar için selamete, iyi insanlarla arkadaşlık kurmaya ve hayatın yolunda gidip huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada makyaj malzemeleri görmek, gören kişinin kendisine fazla güveni ve çevreye karşı yaklaşımı ile olaylara karşı sorgulayıcı tavırlar takınarak bir çok kimseyi rahatsız edici duruma düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sosyal hayatlarında da davranışları ile güven telkin etmeyen, insanlara karşı yapıcı olan kimselerdir demektir.

Rüyada makyaj malzemeleri almak bazen de kişinin art niyetli kimseler ile aynı iş ortamında çalışacağına, her fırsatta kötülüğe maruz kalarak arkasında yapılan dedikodulara hedef olacağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler ne kadar iyi ve vefakar olsalar da daima çevreleri tarafından birer araç olarak görüleceklerdir. Makyaj malzemeleri rüyası sonuç olarak kişi için uyarı anlamı ifade edip kişinin çevresine karşı dikkatli tavırla yaklaşması gerektiğine olaylara karşı sorgulayıcı tavırla yaklaşması gerektiğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1390