Rüya tabiri ara

Rüyada makyaj görmek ve Yapmak Ne Demektir?

Ağustos 16, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada makyaj görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Bu rüya genellikle kandırma ve aldatma olarak tabir edilir.

çevrenizde bulunan kişiler yüzünden günah işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada makyaj yapmak ne demek?

Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan kişilerden çok kıskanıldığınıza yorulur. Rüyayı gören kişinin uzun bir süre boyunca çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmesi gerekiyor.

Çünkü bu kişiler yüzünden büyük hüsrana uğrayabilirsiniz.

Bunun haricinde çevrenizde bulunan kişilere karşı itibarınızın artacağına , yeni dostlar bulacağınıza , işlerinizi genişletip daha çok kazanç elde edeceğinize ve bir adım atarken her zaman 2 kere düşüneceğinize ve yapacağınız işlerin karşılığını alacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi çevresindeki insanlara karşı çok dikkatli olmalıdır. Eğer dikkatli olmazsanız o kişilerden ciddi zararlar görebilirsiniz.

Rüyada makyaj malzemesi görmek

Rüyada makyaj malzemesi gördüyseniz , dünyevi isteklerinizin peşinden koşacağınıza , boş işlerle uğraşacağınıza , yapacağınız kötülüklerden dolayı günaha gireceğinize ve haram kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada makyaj malzemesi satın almak ne demek?

Rüyada makyaj malzemesi satın aldığınızı gördüyseniz , dünya hayatına çok düşkün birisi olacağınıza , ibadetlerinizi her zaman aksatacağınıza ve her konuda hilekarlığa başvuracağınıza delalet eder.

Rüyada makyaj malzemesi satmak

Rüyada makyaj malzemesi satmak , çevrenizde bulunan insanların sizi yanlış yollara sürükleyeceğine ve bu durumda zarara uğrayacağınıza alamet eder. Yani

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4286