Rüya tabiri ara

Rüyada makarna görmek

Mayıs 18, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada makarna görmek

Rüyada makarna görmek, yeni aşklara yelken açılacağına, küçük bir rahatsızlık geçirileceğine, dünya nimetlerinden fazlasıyla faydalanma isteğine işaret eder. Eğlenceyi ve yaşamayı sevdiğinize, başarıya işaret eder.

Rüyada spagetti görmek

Rüyada spagetti görmek, yetenekli, hırslı ve çalışkan biri olup, imkanlarınızın yeteri kadar olmayışından veya fırsatları kaçırdığınızdan dolayı olmanız gereken yere gelemediğinize, bu nedenle mutsuz olduğunuza işaret eder.

Rüyada makarna pişirmek

Rüyada makarna pişirmek, yakında karşınıza iyi bir kısmet çıkacağına yorulur.

Rüyada spagetti pişirmek

Rüyada spagetti pişirmek, sıkıntılar yaşamak zorunda olduğunuza, zaman isyan edecek kadar zorlandığınıza, herşeyi kafaya taktığınıza işaret eder.

Rüyada makarna ikram etmek

Rüyada eve gelen misafire makarna ikram etmek, makarna ikranında bulunduğunuzz kişye maddi veya manevi yardımda bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada makarna yemek

Rüyada makarna yemek, bahtınızın açık olduğuna, rızkın genişleme­sine, kazancın artmasına, yeni bir işe girişeceğinize veya ticarete atılacağınıza, işleri büyüteceğinize işaret eder. Kıvrak zekalı, üstün yetenekli bir olduğunuzu ve her zaman ön plana çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada yoğurtlu makarna yemek

Rüyada yoğurtlu makarna yemek, borçlarınızdan kurtulacaksınız, rızkınızı kolay bir şekilde kazanacak ve birikim yapacaksınız.

Rüyada salçalı makarna yemek

Rüyada salçalı makarna yemek, huzurunuzu arttıracak ve sizi mutlu edecek olayların olacağını işaret eder. Heyecan duyacağınız ve umutlanacağınız gelişmeler olabilir.

Rüyada kıymalı makarna yemek

Rüyada kıymalı makarna yemek, az ile yetinmeyen biri olduğunuza işaret eder.

Rüyada spagetti yemek

Rüyada spagetti yemek, sıkıntılı olduğunuza, zar zor geçiminizi sağladığınıza, şansınızın bir türlü dönmediğine işaret eder.

Rüyada çiğ makarna yemek

Rüyada çiğ makarna yemek, büyük umutlar bağladığınız işlerin iyi bir şekilde sonuçlanmayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve büyük zarara uğrayacağınıza yorulur.

Rüyada makarna süzgeci görmek

Rüyada makarna süzgeci görmek, dürüstlüğünüz sayesinde çevrenizin çok olduğuna, işlerinizi kolaylıkla hallettiğinize, kazancınızın eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada makarna satın almak

Rüyada makarna satın almak, ihtiyaçlarınızı gidermek için bazı şeyler alacağınıza ve karlı yatırımlar yapacağınıza işaret eder.

Rüyada makarna paketi görmek

Rüyada makarna paketi görmek, gelecekle ilgili bazı plan ve projelerinizin olduğunun göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1357