Rüya tabiri ara

Cover Image

Makam

Kasım 26, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada makam görmek, makam rüyası üstünlüğe, zafer elde etmeye, düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayarak zafer elde etmeye yorumlanır.  Bu rüyayı gören kişiler yerinde ve zamanında aldığı kararlar sayesinde hayata karşı olumlu atılımlar gerçekleştirerek kendi çıkarlarını güzel kılacak atılımlar sağlar. Rüyada makam görmek, aynı zaman da ileriye dönük hayatınızı değiştirecek etkinliklerin içinde yer alıp büyük şana ve şöhrete ereceğinize,başarılarınızın günden güne artarak her anlamda mutlu olmaya ifade edilir. Rüyada görülen makam sembolü, aynı zaman da saygınlığa, önemli makamlara ermeye,devlet erkanında yer almaya, bir çok başarılı icatlarda yer almaya ifade edilir.

Rüyada Makam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada makam görmek, makam rüyası gücü ve kudreti, liderliği, söz sahibi olmayı, her türlü dileğin kolay yollarla ifşa olunmasına yorumlanır. Bu rüya kişinin elindeki değerleri yerinde ve güzel kılarak bir çok dileğini kolay şekilde gerçekleştirmesine ifade edilir. Rüyada makam görmek, aynı zaman da ticari başarılara, rakipleriniz karşısında üstünlük sağlamaya, karlı olacak bir çok işlerde yer almaya ifade edilir.

Rüyada Makam Aracı Görmek

Rüyada makam aracı görmek, bu rüya gören kişi için son derece hayırlı ve güzel olaylara delalet olup kişinin her türlü dua ve dileklerine ererek nasip kapısını bir çok yönüyle hayırlı ve güzel kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler bir çok insanı kıskandıracak şansa ve başarıya sahip olup kısa süre içinde mal mülk sahibi olurlar.

Rüyada Makam Şoförü Görmek

Rüyada makam şoförü görmek, rüyayı gören kişinin hayatını değiştirmek ve kendisine farklı kapılar aramak için yeni nasip kapıları aralayarak bulunduğu konumdan ayrılacağına yorumlanır.  Rüyada makam şoförü görmek, aynı zaman da hayırlı ve güzel haberler almaya, mutlu olmaya, şansınızın her zamankinden açık olmasına ifade edilir.

Rüyada Makam Koltuğu Görmek

Rüyada makam koltuğu görmek, makam  koltuğu rüyası gören kişinin çalışmalarının karşılığını fazlasıyla görerek yüksek kazançlar getirecek yatırımlar içinde olacağına, bir çok konuda yetki sahibi olup insanlarıngözdesi haline geleceğine yorumlanır.

Rüyada Makam Masasında Oturmak

Rüyada makam masasında oturmak, rüya sahibinin yakın zaman da devlet erkanında bir işinin olup bu işte uzun uğraşlar vereceğine yorumlanır. Rüyada makam masasında oturmak, aynı zaman da otorite sahibi olmaya, çevrenizdeki insanlara karşı ağırlığınızı korumaya, yetkiye işaret edilir.

Rüyada Makam Kaybetmek

Rüyada makam kaybetmek, makam kaybetmek rüyası eldeki değerlerin yok olmasına, üzüntüye hayatın pişmanlıklarla süre gelmesine yorumlanır. Rüyada makam kaybetmek, aynı zaman da iftiraya ve suçlamalara maruz kalmaya,  dost olarak güvendiğiniz insanlardan kötülük görmeye, suçlamalara maruz kalmaya ifade edilir.

Rüyada Makam Odası Görmek

Rüyada makam odası görmek, makam rüyasıyla benzer anlamları taşıyan bu rüya kişinin yeni hayatında kendine ait olumlu bir takım değişikliklere giderek hayatında yeni serüvenlere imza atacağına yorumlanır. Rüyada makam odası görmek, aynı zaman yeni yerler keşfetmeye, yeni insanlarla dostluklar kurmaya, ilime ve irfana işaret edilir.

Rüyada Makam Sahibi Görmek

Rüyada makam sahibi görmek, makam sahibi rüyası yüksek konumlara ermeye, başarılı bir çok işte yer almaya, yatırım sağlayan kazançlara yönelmeye yorumlanır. Rüyada makam sahibi görmek, aynı zaman da o kimseden yardım görmeye, bir çok eksikliğini kolay yollarla başarmaya, maddi ve manevi kazançlara delalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3923