Rüya tabiri ara

Rüyada Maden Suyu Görmek İçmek

Temmuz 25, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada maden suyu görmek olumlu olduğu kadar rüyanın şekline bağlı olarak olumsuz anlamlarda da ifade edilir. Bu rüya başı boş dedikoducu kimselere işaret ederken bazen de tövbe etmiş hayatını sil baştan yaşayan hayır sahibi kimselere delalet edilir. Rüyasında maden suyu gören kimse, sinsi sinsi planlar peşinde olan, çıkarları doğrultusunda yaşayan, cimri yapıya sahip kimsedir. Maden rüyası kimi zaman da serinlemek için yapılan aktivitelere, eğlenceye düşkünlüğe, kişinin iş hayatında yaşadığı stres ve sıkıntılarından kendisini alı koymasına işaret edilir.

Rüyada maden suyu içmek, bu rüya kişinin kısa süreli geçireceği hastalığına, sevdiklerinden ayrı kalmasına tabir edilir. Rüyasında maden suyu içtiğini gören kimse, hoşnut olmadığı durumlarla karşı karşıya kalarak sevdiği kimseleri kalplerinin kırılmasına sebep olur. Bu rüya bazen de yalnızlığa mahkum olmaya, sevdikleriniz insanları kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada maden suyu içmek, geçici bir mide ya da bağırsak rahatsızlığı yaşanacağına işaret eder. Kişiyi çok etkilemese de canını sıkan ağrılar çekeceğine ama bu sorunların bir süre sonra kendiliğinden geçeceğine alamettir. Limonlu maden suyu içmek ise keyif kaçıran bir haber almak, sevilen bir kişi ile arada huzursuzluk çıkmasına işaret eder.

Rüyada maden suyu görmek, kişinin olacağını düşünmediği bir konuda başarıya ulaşmasına ve hayal bile edemeyeceği mevkilere geleceğine delalet eder. Emellerinin gerçekleşmesine, verdiği çabaların karşılığını almaya yorulur. Rüya sahibinin hep özendiği ve istediği lüks, rahat yaşama kavuşacağına ve huzur içinde sevdikleriyle yaşam süreceğine delalet eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada görülen maden suyu; kişinin söylememesi gereken şeyleri ulu orta söylemesine, dostunun sırlarını açık etmesine yorulmaktadır. Sarfedilen sözlerden ve açığa vurulan sırlardan ötürü dostuyla kötü olacağına ve aralarının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada maden suyu görmek, hayal edilen, hiçbir zaman gerçekleşmeyeceği düşünülen bir olayın vuku bulmasıyla kişinin çok güzel bir sürpriz yaşayacağı anlamına gelmektedir. Maden suyu görmenin bir başka anlamı da kişinin bir olay karşısında ya da duyduğu kötü bir söz yüzünden çok fevri ve ani çıkışlar yapacağını, daha sonra pişman olacağı bu davranışı yüzünden sevdiği biriyle arasına soğukluk gireceğini de bildirir. Sır tutamamak, başkalarının özel yaşantılarına ait bilgileri ulu orta konuşmak yüzünden sıkıntı yaşamak manasına da gelir. Yaşlı birinin maden suyu içmesi, sağlığının daha da iyiye gitmesine ve dinçleşmesine delalet eder. Genç, eğitim çağında kimseler için aklın bir karış havada olduğuna ve her konuya aynı merakla yaklaşıldığı için yön tayin etmekte zorluk çekildiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada maden suyu içtiğini görmek, hane içinde baş gösterecek sağlık sorunlarına işaret eder. Kişinin aile üyelerinden birinde çıkacak sağlık sorunlarının, rüya sahibini derinden etkileyeceğine ve büyük hüzün duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada maden suyu şişesi görmek, kişinin yitip giden yaşama sevincinin tekrar dirileceğine ve kendini psikolojik yönden daha iyi hissedeceğine yorumlanmaktadır. Umutsuzluktan, karamsarlıktan ve geçmişte yaşanan başarısız olaylardan tamamen sıyrılmaya, kişinin kendini toparlamasına ve psikolojik yönden kendini daha güçlü hissetmesine işaret etmektedir.

Rüyada limonlu maden suyu içtiğini görmek, fırsatların rüya sahibini bulacağına ve işlerinin çoğalacağına delalet eder. Yaşamının kolaylaşmasına, rahat, konfor ve huzur içinde yaşamaya delalet eder. Rüya aynı zamanda kişinin dini yönünün kuvvetlenmesine, Allah’a olan inancının artmasına ve geçmişte işlediği günahlardan ötürü tövbe edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada maden suyu aldığını görmek, karamsar ve umutsuz psikolojik halden sıyrılmaya kendini hayata karşı daha güçlü ve pozitif hissetmeye yorulur. Dünya nimetlerinden daha iyi faydalanmaya, yaşamın tadını çıkarmaya ve yapılan her şeyden keyif almaya işaret etmektedir. Ayrıca rüyada alınan maden suyu; kişinin işlerinin açılacağına ve önüne çıkan fırsatlar sayesinde yoksulluktan zenginliğe erişeceğine, elinin bollaşacağına da delalet etmektedir.

Rüyada maden suyu verdiğini görmek, tabiri yerindeyse yakın arkadaşın derdine şifa gibi gelecek maddi yardımın yapılacağına işaret eder. Borç vermeye, eli açık kişiye, sevdiklerine karşı hassas ve düşünceli kimseye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2405