Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Maaş Almak

Eylül 14, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada maaş aldığınızı görmek elinizden çok miktarda para çıkacağına, fakat bu çıkan paranın iki mislinin elde edileceğine işaret sayılır. Rüyada maaş aldığınızı görmek, bir yerden yardım geleceğine ve geçim bakımından ferahlığa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada maaş aldığını görmek, helal rızka ve menfaate işâret eder.

Bazen rüyada maaş aldığını görmek, sözünde durmaya veya dostluğu muhafaza etmeye işâret eder.

Bazen de rüyada maaş aldığını görmek, uğursuzluğa ve başkasının elindeki şeye göz dikmeye işâret eder.

Rüyada maaş alındığının görülmesi, elden büyük miktarda para çıkacağına fakat bu çıkan paranın iki mislinin elde edileceğine işaret sayılır. Rüyada devletten maaş aldığının görülmesi, bereketli bir kazancın sağlanacağına işarettir. Maaşın elden alınması, rüyayı görenin zenginleşeceği işaretini taşır. Ayrıca maaş, aile geçindirmek anlamına da gelir.

Rüyada maaş alındığının görülmesi, elden büyük miktarda para çıkacağına fakat bu çıkan paranın iki mislinin elde edileceğine işaret sayılır. Rüyada devletten maaş aldığının görülmesi, bereketli bir kazancın sağlanacağına işarettir. Ayrıca maaş, aile geçindirmek anlamına da gelir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3909