Rüya tabiri ara

Rüyada Lüks Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada lüks görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, arzu ettiği işe girerek arzu ettiği gelire sahip olacağına ve konforunun yerinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin sağlık açısından da oldukça iyi bir yaşam süreceğine, en iyi olan işlerde çalışarak, en iyi yaşamı süreceğine tabir olunur.

Rüyada Lüks Ev Satın Aldığını Görmek

Rüyada lüks ev satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin gelirine göre harcama yapmadığına, hayal dünyasında yaşayarak, konforuna özen gösterdiğine ve bu sebeplerden dolayı da artan borcu nedeniyle sıkıntı yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin borçları sebebi ile gerçek dünyaya hızlı bir geçiş yapacağına delalet eder.

Rüyada Lüks Araba Görmek

Rüyada lüks araba görmek, rüyayı gören kişinin kendi yeteneklerine ya da deneyimlerine uygun bir işte çalışmadığına ve bu sebepten dolayı da oldukça fazla yorulduğuna delalet eder. Rüya sahibinin taşıyabileceğinden fazla yük yüklendiğine, sorumluluklarının fazla olacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde kendisine uygun bir işe gireceğine, yükünün hafifleyeceğine ve sorumluklarının azalacağına delalet edip, rüya sahibinin ferahlayacağına tabir olunur.

Rüyada Sarayda Yaşadığını Görmek

Rüyada sarayda yaşadığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda arzu ettiği kazanca ya da yeterli gelire sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde olacağına, gözyaşlarının sona ereceğine ve geleceğinin oldukça parlak ve güzle olduğuna delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3724