Rüya tabiri ara

Rüyada Lokum Yemek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada lokum yemek, rüya sahibi açısından yaşamın ağız tadıyla geçmesini müjdeleyen bir rüyadır. Öyle ki, bu rüya kişiye bir ömür devam edecek mutluluğu işaret eder. Yaşamında başarı, mutluluk, huzur, sağlıklı günler, neşe eksik olmayacaktır. Rüyalar bir anlamda görülenlerin niteliğini yansıtır. Lokumda herkesin beğendiği, severek yediği besinlerden biridir. Nasıl ki yerken insana mutluluk veriyorsa, rüya sahibinin yaşamında da bu şekilde keyif alacağı gelişmeler olacaktır. Bundan sonraki yaşamında arzu ettiği rahata kavuşacaktır.

Rüyada lokum yediğini görmek, rüya sahibinin sevineceği gelişmeleri getirir. Kendisini oldukça iyi hissedeceği, huzur duyacağı, maddi olarak kendisini rahatlatacak bir yaşamın içinde yer alacaktır. Nereye elini atsa, şans ve talih kendisinden yana olacaktır. İşleri düzgün gidecek, zarar göreceği yatırımlar yapmayacak, maaşlı çalışanlarda terfi alabilecekleri kadar başarılı olacaktır. Yenilen lokum sayısı fazla olduğunda bu geçimin kolay sağlanmasına, az miktarda lokum yenmesi ise, rüya sahibi için arkadaşlıklara ve dostluklara işaret eder.

Rüyada yeşil lokum yemek, rüya sahibinin alacağı müjdeli haberi simgeler. Mutlu olacağı, yüzünü güldürecek güzel olaylar meydana gelecektir. Dertleri, sıkıntıları bir köşeye atacak, kederini dağıtacaktır. Bu kendisine aile yaşamında huzuru sağlayacak, iş yaşamında başarıyı getirecektir. Rüyada fındıklı lokum yemek ise, rüya sahibine kısmeti getirir. Bu rüyayı gören kişilerin yaşamı bir anda hayırlı şekilde değişim gösterir. Hayallerine ulaşmanın huzurunu yakalar. Bazı yorumcular bu rüyayı, kişinin güzel gelişmeler olurken bazı engellere takılacağı şeklinde yorumlamıştır. Ancak bunlar aşabileceği engellerdir. Bu nedenle sadece sabretmesi ve biraz daha çaba göstermesi gerekir. Bu rüyalar bazı yorumcular tarafından, çevrede olan kişilerden duyulacak dedikodu niteliğindeki laflara maruz kalma şeklinde tabir edilir.

Rüyada güllü lokum yemek, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine, yaşamdan arzu ettiği tadı almasına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda bereket, bolluk, zenginlik v e şans olarak değerlendirilebilir. Rüyada lokumlu bisküvi yemek ise, kişinin işlerinin daha verimli olmasına tabir edilir. Bu hem maddi anlamda, hem de huzur anlamında yorumlanır. Sahip olduklarından daha fazlasını elde edecek olan kişiler, yaşamındaki huzura bile bu yolla sahip olacaklardır.

Rüyada lokum yapmak ve yemek, rüya sahibinin yaşamındaki değişimlere tabir edilir. Bu kişinin uzun zamandır sahip olmak istediği önemli bir şeye sahip olmasına, işlerini geliştirmesine ve çalışanların kademe atlamasına yorumlanır. Rüyada lokum yemek, rüya sahibine genelde hayırlı tabirlerle gelmektedir. Bu yüzden rüyanın detaylarıyla birlikte olumlu yorumlanmasını tavsiye ederiz.

Rüyada lokum almak rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada lokum almak; maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, getirili işler yapacağına, iyi kısmete, sevince, emniyetli yaşamaya, mala gelecek artışa, hatırı sayılır kuvvete ermeye, şöhrete kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sevenleriyle sohbete delalet eder.

Rüyada lokum görmek çok iyidir. Gören kişinin yüzünü güldürecek bir şey duyacağına işaret eder. Rüyasında lokum gören kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek şeyler işitecek ve öğrenecek demektir. Lokumu kutu içerisinde görmek hayattaki ağız tadına ve yaşamın güzelliğine işaret eder. Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı ve mutlu olur.

Rüyada lokum almak, çok iyi bir şeydir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada lokum yemek, çok güzeldir. Rüyada yenen lokum müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin duyacağı güzel haberleri müjdeler. Rüyasında lokum yediğini gören kişi onu dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettirecek olan müjdeli bir haber alacaktır. Ayrıca açık olan bahta ve şansa da delalet eder.

Rüyada lokum ikram etmek, başkaları adına yapılacak olan iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin birileri için yardım etmesi, birine vereceği destek, güç ya da moral anlamına gelir. Rüyasında lokum ikram eden kişinin hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder.

Rüyasında fıstıklı lokum yemek, sıkıntı alacak demektir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin işaretidir. Dedikoduya işaret eder. Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yapılan dedikoduları duyacak ve demoralize olacak demektir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kendisi hakkında olmaktan çok evdekiler hakkında olacağı anlamına gelir.

Rüyada cevizli lokum görmek, iyi bir şey değildir. Cevizli lokum, rüya sahibinin ağzının tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamına gelir. Rüya sahibi ailesiyle ilgili aslı astarı olmayan, nahoş sözler duyacak demektir. Bu da neşesinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada renkli lokumlar görmek, keyfin kaçması anlamına gelir. Bu hane haklıyla ilişkilendirilir. Renkli lokum gören rüya sahibinin kendi aile bireylerinden biri ya da yakın akrabalarından biri ile ilgili olarak pek hoşlanmayacağı laflar işiteceğine işaret eder. Bu durumda fena şekilde sinirlenip kızacağına ve tüm neşesinin bir anda kaçacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1348